Младен R9
Поени од реакции
83

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Младен шо вака со тајтлов брат, No higuain no win ? без него скоро сите победи што ни се ги остваривме. :) :smir:
    најнормално дај боже Ботот (или телето) да се повреди никакогаш више да не заигра, и онака више место не фаќа...
    ама највеќе ми се допаѓа играта без ди марија... многу е себичен со Озил -Кака -Роналдо играта е разновидна и многу техника има и брзи пасеви на мал простор...
    додека кога се Роналдо и ди марика неверојатно себични се и двајцата само штетат на тимот и на креативноста.
    позз од мене се пишаме у наредна прилика ;)
    добро е Аде е совршено решение според мене, плус и ЛШ ќе игра!!!
    презадоволен сум... ај да се вклопи прво па после може да им го шитнеме бензема место нигеров на Шити :)))))
    да не е заштитен од деод мраз ко бела мечка кур мој шо ќе е достоен...
    или Хунтелар, Овен,Негредо,Руд(после 1 годишната повреда) да добиеја барем 1/3 од тие шанси шо ги доби ботот сите ќе бевме пресреќни сеа...
    Aj да не одам ептен офтопик, тука ќе ти пишам... Ако на фејсбук имаме 1 милион фанови не значи дека вкупно во светот имаме 1 мил. фанови... Сфаќаш??
    17 год, 3та, гимназија :) Како те вика тебе ? Мож да ме знајш мене.. со Божино, Слански, Очето .. излегувам :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom