G-ca Ljubov
Поени од реакции
211

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • ehehe...nema gajle...mrdnata e taa mene epten me nervira misli kuznee kade se naoga...mene nzm kaj mi e dogovorot od lani...inace tamu ako pisuva 20 noevri...frki nemash...nesmeat da ti pisnat...ali debelata misli zakon e...verojatno mene mi kazala taka za da nema guzva mng na kraj...jas vaka si gi podnesov za 2 minuti...aj so sreka vidi so ke napraish...
    znaci jas zborev so taa debelata vo ministerstvo za obrazovanie...pred nedela dena...potocno prosliot cetvrtok mislam...ona mi rece decko do 30 oktovri e ti pisuva vo dogovorot...i zatoa brzav i aplicirav vo ponedelnikot sea...taka da... toa e slucajot so mene...ali ako pisuva do 20 noevri crno na belo ne bi trebalo da imash frki...jas ti kazuvam kako mi kaza ona...taka i si aplicirav.
    Lil Lamb
    Lil Lamb
    Зашо дискриминираш?
    И сеа геам дека сум настинат и се налапав апишта :)...Него ти што по социологијата, наследно нешо ?
    Бев првин потпеш демек на јадење плашици со другариве али не заебаја ,било резервирано ...па ојдовме суво пиперче ...цел кеш го остајвме али мање битно то и после продолжив јас со еден другар Дак..гужвишта невидени она ,дека кафичиве до 2 работет а дак до 4 и 30 сите таму беа ојдени...и на крај дома :)
    А имаше нешо мецо пошо ич не се опуљив :) ? Или празно по дифолт летово?
    Јас кај гимназијава ваму некаде :) ... и наздравје спиење :) Иначе во право си за дак,само отмени луѓе со чудни фризури одет :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom