O
Поени од реакции
14

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Бед друштво имаш ако сите машки ви се мортус пијани :) Мразам пијанчење у глобала....
    иначе не, не идам...не сум се видел со другариве од маало оддамна, а неам ни некоја преголема желба да се видам...сто посто за некои игри ке ми праат муабет..:)
    Случајно налетав на ова па ти го постирам бидејќи знам дека ќе те интересира:)
    Конечно ми го средија нетот па еве ме повторно:). Само да те поздравам онака на минување а за другото ќе ти кажам на мсн кога ќе се начекаме:)
    Јас играм тенис на "Virtua Tennis 2009" ...хехе. Меѓутоа сакам да гледам. Играм баскет па некако не ми одат два спорта истовремено. Ти продолжи да играш во базен и успехот од Ана Ивановиќ не ти бега:).
    И да, јас воопшто не сакам да завее, бидејќи по ден-два се ќе биде каша. Или јака зима со многу снег или воопшто нека нема. Се надевам дека утре кога ќе се разбудам нама да се разочарам од глетката:wink:
    Nice to meet you too, а што тоа ќе вее во четврток?:)
    Инаку морам да те прашам, ти си вљубеник во тенисот само пред Тв или играш тенис?
    Не ти пратив линк, бидејќи немав седнато на PC послениве неколку дена (многу обврски или шетање, како сакаш:)). Се надевам дека најде некаде стрим за гледање:smir:
    Btw. Во знак на извинување те прифатив, па сега официјално ми стана пријателка:wink:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom