-IVANA-
Поени од реакции
1

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • bese glavata slucajna promenliva....od slave nisto nen razbiram a i ovaja na Kalina ne e bas lesno
    Pa ako pomez pomogni mi vo vrska so ova:):):):) barem od Kalina da ja naucam
    da taka ni rece denes deka samo od sllajdovite treba ince dali e dovolno osobeno 4-tata glava da ja naucam od kalina bidejki od ovoj materijal na slave nisto ne razbiram. :(:(:(
    Pamtis lani dali ti padnaa nekoi prasana od 4tata glava od kaj Slave ili site bea od kaj Kalina
    Ivana koleske dali si tuka od kaj kalina temata na verojatnosta kako da ja naucime od koja kniga, ili samo od slajdovite bi bilo dovolno ?
    pozzz Thanx a lot
    Колешке , извини вака ако ти досаѓам со тупи прашања.Прва сум на ебизнис , и кај Калина сум.сега прашањето ми е дали да учам од нејзината книга , или само од на Слае , и дали да се посветам повеќе на примерите од Слае или од Калина.?
    Уште некоја помош , дали и се заебани прашањата од теорија и на што повеќе да се фокусирам??:::?
    Lele Ivana ja duri sea go procitav tvojot koment deka treba najmnogu vnimanie na knigata na Kalina
    Lele kolku sum se macil ucejki od knigata na slave seljakot dvete temi 20 pati sum gi procital ucejki ko budalla
    Falllaaaaa Mnoguuuuu.....ako si tuka te molam kazi mi kako gi postavuva na kollokvium prasanata Kalina dali se direktni....ili indirektni od tipot na osnovi na ekonomija kaj Taki, poprecizno dali e zbunuvacko kako im e zanaet na ekonomski da gi pravat testovite.
    IVANA PLEASE HELP ME IM DYING
    Draga Koleske Ivana ......Ke mozes da mi pomognes malce. Statistika kaj Kalina na so da obrnam pomnogu vnimanie. So Da Ucam ....od Teorijata potocno so da ucam....oti mnogu porazlicno od kaj Slave mi izgleda
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom