kostovska
Поени од реакции
11

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Баш ме разочара сега (какви топ услови ти понудив:)) ама ајде нека биде по твое. Па ако најдеш некое убаво место пиши да видиме поради што не одбиваш:pipi:.
    И да, размисли уште еднаш да не се каеш потоа:pos:.
    Првата маса лево е слободна само до 8 часот од сабајле, ама ајде за тебе ќе направиме отстапка:). Инаку таа следува само ако направиш сметка поголема од 500 денари (не сме за џабе економисти:pos2:).
    Accept or refuse:wink:!!!
    Ќе ти чувам место во ложа (кај што седат професорите:pos:). Од сите факултети одат кај нас па бифето ни стана како јавна кујна (да не речам куќа:pos2:). Ама ако не дојдеш на време некој друг ќе ти го фати местото, така да си знаеш:pos2:.
    Епа наместо да ми пишуваш прати некоја фотка и решен проблем:wink:. Иначе кој вели дека нема јаки журки кај нас, а башка сега им е празник на "другарчињата" па повесело не може да биде:pos::pos::pos:.
    Ништо се надевам наредната година ќе одам па ќе споредуваме импресии.:helou:
    За жал не, а баш сакав да одам:(. Не сум во Скопје, а од Тетово немав мобилна екипа која би излегла на теренот да спроведе анализа за потрошувачката на пиво:pos2:. Ама затоа мислам дека некој бил па затоа слободно нека си ги каже импресиите:vozbud:.
    Епа ние имаме таква ежевска атмосфера:pos:. Ама од сега ќе минувам од кај вас да ме фати малку џаболебарска па после ќе правам микс:).
    Како нема да ми ја исцрпуваат енергијата кога ми ставиле предавања од 8:kesa:. Чиста среќа што имаме продолжен викенд па ќе можам да поспијам малце повеќе за последен пат:pos2:. А ти на кој факс рече дека си:) (да се префрлам и јас, некако ми се свиѓа работната атмосфера:pos:). Вас ве чуваат свежи за дочек на Нова Година па после почнуваат да ве форсираат, за разлика од кај нас. But we wiil beat them:pos2:.
    Па и да ти кажам во право си за водата, после се чудиме зошто немало:pos2:.
    Туку мене овие максимално ме изморија и тоа од втор ден ама ќе издржам уште утре па после 4 дена ќе собирам енергија за нови предизвици.:kez:
    Па тешко дека ќе ме замори првиот ден бидејќи тој си го земам за слободен, ама за вториот не знам ќе видиме утре:). Ти како си помина, шутна вода да оди со лесно или секако ти оди лесно:icon_lol:
    Ако така е поинтересно. Барем ќе имаме врски насекаде:pos:. Инаку те поддржувам во чистката што ќе ја правиш, ако не им дојдеш ти до крајот тогаш нема никој:helou:
    Се разбира. Тоа не дека сакаме, туку професионална деформација :). А иначе што си ти по професија, не за друго да знам со кого си имам работа:wink:
    Па не сум за џабе економист:). А иначе те замисли сумата или нешто друго? (јас мислам сумата:pos:). И да, кога ќе ми треба џокер пријател ќе се најавам на време па ако треба ќе ти кажам и во колку саат.:pos2:
    Леле па ти им правиш криминал:). Али ајде некад ќе пробам да видам дали носиш среќа, само што ќе треба голема сума да уплатам (за добивката да биде поголема, ако даваш 20 %):pos:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom