Кладилница (Генерална дискусија)

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.936
Поени од реакции
35.322
Се знај то растурање до кога ќе трај за брзо ќе се појави математиката и ќе нурни толку јако што нема да можи да стани уште еднаш. Тоа го работам ти кажувам од искуство, сега го има еуфорија фатено и мисли дека е Бог се дури непромаши 6 пати и да го фатат улајнците. Седи мирен по 500 денари уплаќаш ти дадов добитен тип 5-0 6-0 завршија и недосадвај ае. Затоа никој нема да постира тип овде освен илз коцкарчето.
Ау ау аууу батице вриеш, жално е дури да ти се гледа гревот и немоќта. И шо е битно до кога ќе трае? Битно споделува со други и доминира моментално, и покрај него профитираме и ние.

Од 2 септември до денес сум во профит 1200 евра од типовите на Илз, а максимална уплата на тикет ми е 50-100 евра. Замисли он колку е, минимум 20к како од шала. Тоа шо на тебе ти смета ако некој е поуспешен од тебе е твој личен проблем, само не ја инфицирај темата со негативности оти затоа бегат луѓето.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Ау ау аууу батице вриеш, жално е дури да ти се гледа гревот и немоќта. И шо е битно до кога ќе трае? Битно споделува со други и доминира моментално, и покрај него профитираме и ние.

Од 2 септември до денес сум во профит 1200 евра од типовите на Илз, а максимална уплата на тикет ми е 50-100 евра. Замисли он колку е, минимум 20к како од шала. Тоа шо на тебе ти смета ако некој е поуспешен од тебе е твој личен проблем, само не ја инфицирај темата со негативности оти затоа бегат луѓето.
Sledigo sekoj tip i dzvonimi na fiksen na 1vi januari da vidime kolku kje bidish vo profit.
 
Член од
4 октомври 2019
Мислења
433
Поени од реакции
709
Jas licno sum bil vo kontakt so Boce1234 I znam deka deckoto igra pametno, samo koga ima info, ne e kockar ni impulsiven I e vo ogromen plus,,, za razlika od 90 posto od nas koj nemame disciplina I rokame kako budali za da bidime vo igra.
 
Член од
10 јануари 2022
Мислења
23
Поени од реакции
22
Dajte nekoj predlog za denes
Автоматски споено мислење:

1665064118292.png
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom