Драга Кајгана (виртуелен дневник)

Член од
3 март 2021
Мислења
567
Поени од реакции
975
Не трпам дебели луѓе, не зборам за покрупни него баш дебели.

Па добро бе кога гледаш дека стануваш свиња како не ти текнува да прекинеш да јадеш или бар да вежбаш нешто?
Како човек може да си дозволи да стане дебел никогаш не ми стана јасно
 

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.413
Поени од реакции
4.237
Дк.
Jontron....не го наоѓам во опште смешен. Не знам зошто ни како третолигашки комичар како него воопште стекнал слава. Единственото забележливо е дека глумата му е дестилат на меметична култура со ефтин слепстик, што самото по себе е стигнато до ниво на кринџ.
Најголемиот проблем не е до самиот глумец, туку безумната хорда која накачува видеа и ги лајкува истите. Овие споменатите или се некој екстемни еџлорд хипстери(како Shakespare) со идеали за иронија и што не, или припаѓаат во крило за шизофреничари во психијатриска установа/
Автоматски споено мислење:

Аддендум: Го ебано мразам и тоа сварно страстно го мразам том круз.
Има нешто неверојатно гадно со него.
 
Последно уредено:
Член од
30 август 2021
Мислења
1.243
Поени од реакции
2.625
Драга,

Знам дека тебе те интересираат многу други нешта но во тек е фотонатпреварот Еротика 3.

Замислен е како сериозен ликовен проект, групна изложба која сеуште недооформена почна да дава големи резултати, Зурла ја батали темата Равна Земја и почна да гледа облини.

Можеш и ти.
 
Член од
28 јуни 2022
Мислења
2.177
Поени од реакции
7.671
I na deneshniot raboten den mu dojde krajot da mu ebam majkata (na Tyrael)... Desetti, prv pat vo moite shest godini otkako rabotam tuka pushtaat plata volku rano, obichno pushtaat na petnaesetti, ubavo, imam dva dena povekje za razmisluvanje koja kombinacija na spreevi da ja ispazaram vo sabota.
 
Член од
14 август 2018
Мислења
4.530
Поени од реакции
10.017
ДК

Си вадам фино-лепо Туборгче стакло од фрижидер, и гледам рок на траење до 7ми месец!
Пцујам и продавачки и све…
Кога гледам уште две литариполки Скопско доле во фиоката!
Одма ми се направи вечерта :love:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom