Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.054
Поени од реакции
12.517
Искрено мислам дека е време да прифатите дека е до вас(клубот) а не до играчите барем во овој случај.

Кулушевски би бил исто добар ко во Тотенхем во уште 2-3 клубови од Калчо, не е толкав проблем лигата според мене колку што беше проблем Јуве и нивниот начин на работа со млади играчи.

Ретко кој млад играч има напреднато кај вас во последниве 3-4 години ако не се лажам, слободно демантирај ме ако има некој пример.

Дури и ние од страна имавме генерално лошо мислење за него поради тоа каков беше во Јуве.
Напредна Де Лигт.Од фудбалер стана ракометар.
hhhhhh

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.748
Ја кој зборев дека Бентакур е најбољи везњак на Јуве ми се смееја овде, а и он поштено си гази у Тотнем
Бентанкур беше 4 ипол сезони во Јувентус и апсолутно ништо не покажа.

Далеку беше од најдобар во и така слабата средина.
 

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
16.284
Поени од реакции
45.757
Дечки ве молим да заврши секаква дискусија за Кулушевски у моментов, пошто на свеко пишано Кулу од деви по едно животињче умира
Џабе. Ништо не се рамња со одмаздата на Баре и Шкрини во катиљ ферманот на фан клуб Интер во мај.
Точно се гледаше дека низ солзи беше куцан тој плач за помош и дека авторот беше пред самоубиство.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.063
Поени од реакции
57.311
Капка.

@Scirea ти ги владееш овие, дај нешто инстаграмче, да зашуми фолоуот хехе. :cool:

Прегледај го приврзокот 341275
Не ги владеам како Scirea, али добро гуглам :D

 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom