Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.133
Поени од реакции
4.959
На шпанкава би сакал лично да и ја честитам победата на Евросонг во нејзината хотелска соба. Иако нема да победи за мене е морална и а во кревет може и неморална победничка :icon_mrgr:

Најголем доказ дека Евровизија е дувло на група педери е режисерот, ни еднаш не ја покажа у кадар со грб свртена :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.947
Maca Diskrecija.. nz po koj pat pisuvam za nejze, ali mora da se proba dok ne i skoknala cenata..
A за оваа што викаш ?
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.947
Epa ke places za zenite koga te privlekuvaat mentalno nestabilni...
Ja placev po omilenata ekipa i btw vo pravo si edno vreme bea i mentalno nestabilni pokraj finansiski i igracki. Ama sega se ok taka sto se i e oprosteno.

A za drugite kade vi e fantazijata i imaginacijata. Sekogas plasticni barbiki ne se interesni. Nekogas treba da se proba i eksperimentira so nesto netipicno :icon_mrgr:
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.072
Поени од реакции
21.947
Брат, ја гуглав, оваа и за мене е стара :vrtioci:
Извини дедо Тончи иначе типката е буквално granny a за тебе се сомневам дека имаш повеке од 40 па дури би рекол и 38. Така што ако си по Мед Макс теткици милф - грени таман е :icon_mrgr:
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Да ти го скршам филмот јас овде со слика од сегашно време или со постов мечтаеш по нејзиниот најубав изглед ? :icon_mrgr:
Пре би со неа денес, кога е баба од 50+, него онаа твојата со тетоважите и фризура украдена од "Последниот Мохиканец"! :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom