Фан клуб - РК Вардар

Член од
4 март 2017
Мислења
2.057
Поени од реакции
5.558
Солиден избор е и едниот и другиот, иако и јас мислам дека за некоја нијанса понапред е Ермаков моментално. Само да не излезе на крај некој no name играч од клуб ко Волгоград или Краснодар. :D
 
Член од
31 август 2020
Мислења
395
Поени од реакции
1.200

Наводно Дејвис и Венио на излезна врата, додека Моралес останува уште една сезона.
Дај бе на овие битолчаните од гол.мк ли ќе им “вервате”
Пола вести им се шпекулации , другата половина им е проткаени со завист и омраза кон ВАРДАР
 
Член од
13 август 2019
Мислења
428
Поени од реакции
2.188
Дај бе на овие битолчаните од гол.мк ли ќе им “вервате”
Пола вести им се шпекулации , другата половина им е проткаени со завист и омраза кон ВАРДАР
Нема везе, гол.мк се коректни немале ниедна лоша статија спрема Вардар дали било ФК дали РК секогаш имаат добри статии, не си во право…
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.279
Поени од реакции
1.728
Нема везе, гол.мк се коректни немале ниедна лоша статија спрема Вардар дали било ФК дали РК секогаш имаат добри статии, не си во право…
За all around заклучок за мене гол.мк број 1 сајт за спорт. Поединечно по спортови има подобри kos.mk за баскет и 24ракомет.
 
Член од
14 декември 2021
Мислења
541
Поени од реакции
1.845
Да коректни се, ама често грешат со вестите/шпекулациите посебно кога се работи за засилувања.
 
Член од
11 ноември 2012
Мислења
1.340
Поени од реакции
3.873
Мислам дека 24ракомет се најточни со шпекулациите.
 
Член од
31 август 2020
Мислења
395
Поени од реакции
1.200
Нема везе, гол.мк се коректни немале ниедна лоша статија спрема Вардар дали било ФК дали РК секогаш имаат добри статии, не си во право…
Може субјективно гледам , ама многу пати ми се чини дека има злоба и злонамерност во нивното пишување
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Мислам дека 24ракомет се најточни со шпекулациите.
И g-sport не се лоши, скоро стално имаат информации меѓу првите. Мислам дека Ѓамовски од Спорт го држи тој сајт.
 

Македонеро

Домаќин
Член од
15 декември 2008
Мислења
3.450
Поени од реакции
1.784
Лошо е ако си отиде Дејвис.Треба да го шутнат Гаџа кој нема капацитет за ЛШ и нов среден да се најде. Житников класа среден од рускиве тимови кои нема да играат ЛШ би била најдобра опција.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom