Навивачки групи во Македонија!

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.292
И двете групи со одлична бројка далеку од тие 100-150 карти што им биле одобрени. Моја проценка 250+.
Добро навивање, Комити кога влегоа во сала грмеа но откако Пелистер направи пресврт резултатски Чкембари издоминираа. Цело време тензично, тешки бараби има и кај едната и другата група што се гледа дека се дојдени само за дерби и инцидент, многу не ги интересира ракометот.
 
Член од
30 мај 2021
Мислења
68
Поени од реакции
121
Комити во моментов подобри и погласни на ТВ, и покрај тоа што камерата е одма до Чкембари. До пред влезот на Комити во сала Чкембари добро се слушаа.
Јас би рекол пата-пата дека се.супер дерби на крај од полувреме инцидент имаше кај трибина на комити
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.356
Поени од реакции
4.878
Секогаш на неутрален терен дуеливе биле подобри. Како шо се менва резултатот, така и навивањето. Јас не вервам ова да има мирен крај, и двете групи се напалени за дуел.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.054
Поени од реакции
4.025
Што се случи на полувреме, што кажува овој Југо?
 
Член од
22 ноември 2009
Мислења
1.687
Поени од реакции
2.257
Јас би рекол пата-пата дека се.супер дерби на крај од полувреме инцидент имаше кај трибина на комити
Откако Пелистер влезе во серија и Чкембари се консолидираа и добро навиваат. Мојот коментар беше пред да влезе во серија Пелистер, во тој момент Комити беа подобри. Сума сумарум,да еднакво полувреме од навивачки аспект.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom