Навивачки групи во Македонија!

Член од
8 ноември 2017
Мислења
144
Поени од реакции
259
Barame dozvola javno da ni se dozvoli gostuvanje vo tetovo

Shkendija ne dozvoluva :
Прегледај го приврзокот 331612
Navivackata grupa ballisti javno vo poslednite 12 saati vo svojata oficialnata fb strana ni garantirat 1000 bileti i vratite na stadionot deka ke bidat otvoreni
Utre denta Shvercerat trgnuvat za u tetovo so 8 autobusi i koli kade sto vo prvata patarina ne ni se dozvoluva vlez vo tetovo zaradi sto tetovskiot klub ne dozvoluva gostinski navivaci
balisti komedija na tifo scenata .Gi cekame vo Cair kade sto ke imat zeleno svetlo za patuvanje na gostinskite navivaci od klubot !
Автоматски споено мислење:

Barame dozvola javno da ni se dozvoli gostuvanje vo tetovo

Shkendija ne dozvoluva :
Прегледај го приврзокот 331612
Navivackata grupa ballisti javno vo poslednite 12 saati vo svojata oficialnata fb strana ni garantirat 1000 bileti i vratite na stadionot deka ke bidat otvoreni
Utre denta Shvercerat trgnuvat za u tetovo so 8 autobusi i koli kade sto vo prvata patarina ne ni se dozvoluva vlez vo tetovo zaradi sto tetovskiot klub ne dozvoluva gostinski navivaci
balisti komedija na tifo scenata .Gi cekame vo Cair kade sto ke imat zeleno svetlo za patuvanje na gostinskite navivaci od klubot !
 
Член од
11 декември 2013
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.292
Како се правдаат и едните и другите дека неќеле да има ривалство на ова ниво меѓу нив, како да ќе ги кара чичко Аљи.
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
11.320
Поени од реакции
27.799
Како бе не се најде еден паметен од сите индијанци таму да направи алаху акбер, ебете си матер. Диво племе у европа сака да оди. Куртони бевте, куртони останавте.
 
Член од
30 август 2012
Мислења
3.250
Поени од реакции
5.364
Леле леле , гледав утакмицата ... Со еден збор Уганда не ни е рамна ...
Најјак момент беше кога го акнаа помошникот од трибина со нешто по нога , ама ФФМ мафија не можи да ја прекини , а капак на све пенал од нигде никаде во 100 та минута и го прамашија Шкенди :)))
Како и да е му прат вратка за Чаир , сега ќе ги седнат од партија и ќе се средат.
Автоматски споено мислење:
 
D

dobramuzika

Гостин
Леле леле , гледав утакмицата ... Со еден збор Уганда не ни е рамна ...
Најјак момент беше кога го акнаа помошникот од трибина со нешто по нога , ама ФФМ мафија не можи да ја прекини , а капак на све пенал од нигде никаде во 100 та минута и го прамашија Шкенди :)))
Како и да е му прат вратка за Чаир , сега ќе ги седнат од партија и ќе се средат.
Преносот што одеше на јутјуб го заклучиле за да не се шири. :)
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.708
Поени од реакции
12.482
Нема поголем апсурд од тоа тетовската неевоулирана раса да извикува мајмунски крици. Тоа градот баш им наликува на џунгла, шимпанза во афирка имаат поорганизирани заедници од нив пустите, а они земале да извикуваат мајмунски крици :vozbud:
 
Член од
2 септември 2019
Мислења
198
Поени од реакции
1.367
Како што знам за кај нас немавте забрана за гостување , не знам зошто не дојдовте ако грешам прати слика тука дека имавте забрана за кај нас. Кога бевте за Битола се сликавте и имавте објавено дека ве вратија пред влезот. А кога дојде гостување за Кавадарци само објава пречекување на фудбалерите. Иначе за нас ти кажуваат дека имаш забрана и дека ако одиме ќе бидеме вратени пред влезот во градот.
Имам ли причина на тебе да ти праќам документ има слика пред кавадарци кај што џандарите со 3 комбиња не сопреа и забрана за влез у кавадарци
 
Последно уредено:
Член од
8 август 2013
Мислења
982
Поени од реакции
1.246
Dosta vishe.. ista gomna ste site. I komiti, i shverceri isto gi cekaa igracite. Za sekoj od vas imaa videii niz jutube kaj shto se gleda shto ste, zatoa ne se lazhete sebesi, isti ste.
 
Член од
23 август 2020
Мислења
255
Поени од реакции
420
Како само заврши натпреварот јас незнам, кој револт и пречекање за шампионот во тетово. Добро е бар спасија жива глава.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom