Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
1 јули 2012
Мислења
2.255
Поени од реакции
6.451
Право по ДНК-то...
Немој само по ДНК-то. :D
Автоматски споено мислење:

Иначе има муабети дека дури 17 играчи биле у групата против Рагник, а исто и Роналдо им бил на тапет. Мегваер, Бисака, Шо, главни батки. Не знам колку е вистина али ништо не може да ме изненади.
Ова го имав пишано пред 15 дена можда. Тогаш тројкава Мегваер, Бисака, Шо, се спомнуваа ко главни организатори на све што се дешаваше последниве неколку недели. Сега баш овие се збори дека немаат квалитет за шампионска екипа и треба да се продадат.
 
Последно уредено:
Член од
14 април 2012
Мислења
31.409
Поени од реакции
62.005
Moрам да признаам дека искрено сум изненаден од тројкава, ако ова е точно. Ван Бисака на живо нит се смее, нит плаче, едноставно, човекот нема никаква емоција. И да му скршат нога, пак ке ја има таа мутава фаца. И сега, овој да организира нешто?

За Мегваер а и за Шо, никогаш не би кажал дека се способни за вакво нешто. Од Хендерсон не би ме чудело на пример. Ама овие двајцата? Чудни времиња бато.
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Останува да се степаат меѓу себе на утакмица и Тома Здравкович да ја препее glory glory man utd.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Јас се согласувам со листата а таа како дошла до тој што ја објавил?
 
Член од
17 јануари 2022
Мислења
67
Поени од реакции
144
Останува да се степаат меѓу себе на утакмица и Тома Здравкович да ја препее glory glory man utd.
Ова всушност е смешно. Сериозно, после толку обиди ти успеа да напишеш нешто забавно и интересно. Застани сега малку, уживај во моментов, немој да го расипеш впечатокот со следните постови.
 
Член од
21 март 2015
Мислења
1.257
Поени од реакции
1.131
Немој само по ДНК-то. :D
Автоматски споено мислење:


Ова го имав пишано пред 15 дена можда. Тогаш тројкава Мегваер, Бисака, Шо, се спомнуваа ко главни организатори на све што се дешаваше последниве неколку недели. Сега баш овие се збори дека немаат квалитет за шампионска екипа и треба да се продадат.
Па Најголемите слепци од одбраната, сигурно ги критикувал и им сметало тоа
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Ова всушност е смешно. Сериозно, после толку обиди ти успеа да напишеш нешто забавно и интересно. Застани сега малку, уживај во моментов, немој да го расипеш впечатокот со следните постови.
Сузе многу ми значи ова.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Единствено во фан клубов владее поголем хаос отколку во омилениот ни клуб. Со новите никови и профили веќе немам појма ни кој е кој, како да се наоѓа човек на некој друг форум. xD
 

Kajgana Shop

На врв Bottom