Converse All Star продавници

Член од
18 декември 2020
Мислења
144
Поени од реакции
92
Здраво на сите форумџии. Ме интересира каде низ Македонија , или конкретно во Скопје има официјална продавница од Converse All star. Знам дека пред некоја година имаше во повеќе градови, и работеа самстојно , т.е. само за Converse прозиводи беше продавница, па незнам што се случи сите ги затворија. А сега мислам дека како самостојна продавница не работи, односно некој друг Спортски бренд (со друга марка на опрема) е застапник за Converse All star. Ми недостасуваат да купам едни добри патики , високи старки црвени џиш, мода, класика батка :) Ве молам за мислења
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.008
Здраво на сите форумџии. Ме интересира каде низ Македонија , или конкретно во Скопје има официјална продавница од Converse All star. Знам дека пред некоја година имаше во повеќе градови, и работеа самстојно , т.е. само за Converse прозиводи беше продавница, па незнам што се случи сите ги затворија. А сега мислам дека како самостојна продавница не работи, односно некој друг Спортски бренд (со друга марка на опрема) е застапник за Converse All star. Ми недостасуваат да купам едни добри патики , високи старки црвени џиш, мода, класика батка :) Ве молам за мислења
Имаш во Сити Мол, не ми текнува како се викаше продавничката.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.366
Поени од реакции
38.343
многу чкарт патики, немаат ниеден модел што е удобен, ако сакаш добра патика само скечерс. Ја од кога пробав скечерс не планирам нешто друго, на второ место ми се чемпион.
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
24.004
Поени од реакции
57.043
многу чкарт патики, немаат ниеден модел што е удобен, ако сакаш добра патика само скечерс. Ја од кога пробав скечерс не планирам нешто друго, на второ место ми се чемпион.
На последно место пазарски, испод нив Чемпион.
 
Член од
7 јуни 2018
Мислења
73
Поени од реакции
58
многу чкарт патики, немаат ниеден модел што е удобен, ако сакаш добра патика само скечерс. Ја од кога пробав скечерс не планирам нешто друго, на второ место ми се чемпион.
Си носел некогаш за да тврдиш дека не чинат? И ако си носел каков модел ? Кратки или високи? Напротив, All Star-ка е најудобната патика што некогаш е направена, лесна многу , добро стои на нога и сл. Нај мангупска патика на сите времиња. Единствени патики кои што никогаш нема да излезат од мода. Поради својот универзален, уникатен, богат, а толку едноставен, долготраен (квалитетен) и секогаш модерен идентитет СТАРКИТЕ ЌЕ ЖИВЕАТ ВЕЧНО.
 
Последно уредено:

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.073
Поени од реакции
21.950
A mladkite nema da ziveat vecno ?
hehehe da se nasmeeme malku vo ovie mracni vreminja
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.281
Артурс што носат Конверс, океј им е квалитетот, не се шкарт Конверс. Имаат добри попусти, но продавницата ја држи Албанец.
 
Член од
18 декември 2020
Мислења
144
Поени од реакции
92
Артурс што носат Конверс, океј им е квалитетот, не се шкарт Конверс. Имаат добри попусти, но продавницата ја држи Албанец.
Што врска има тоа ако продавницата ја држи Албанец?
 
Член од
18 декември 2020
Мислења
144
Поени од реакции
92
А кажете ми дали некој знае која е официјална продавница за Jordan (џорданки) патики ?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom