Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.494
Ставро е најмал проблем шо темава е како шо можам да видам мртва баш. Напротив тој и со провокации ќе предизвикаше некоја дискусија овде и најмалку е пријавуван од ликови со кој шо бил во конфликт на темава или активни на истата се кладам туку од некој летечки кој ке дојдат ќе пријават само а не придонел во темава со ништо.
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.504
Ставро е најмал проблем шо темава е како шо можам да видам мртва баш. Напротив тој и со провокации ќе предизвикаше некоја дискусија овде и најмалку е пријавуван од ликови со кој шо бил во конфликт на темава или активни на истата се кладам туку од некој летечки кој ке дојдат ќе пријават само а не придонел во темава со ништо.
Канцерот никогаш не може да даде живот, колку и привремено да изгледа добро.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.494
Канцерот никогаш не може да даде живот, колку и привремено да изгледа добро.
Не би рекол многу поголеми канцери имат/ше овде,еве ја никогаш не сум имал конфликт со него,многу се закачвеа со него без потреба и да те испровоцират кој кур иЗбегни го
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.504
Не би рекол многу поголеми канцери имат/ше овде,еве ја никогаш не сум имал конфликт со него,многу се закачвеа со него без потреба и да те испровоцират кој кур иЗбегни го
Проблемите никогаш не се решаваат со игнорирање.
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Najiritantni osobi i kanceri na temava odsekogash bile boce1234 i stavro.
Na stavro bi mu prostil covekot e vo godini, a na ona boce1234 koga bi mu shlaknal edna shlakanica edna nedela ke mu stoi na lice.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
Koga bi postirale likovi shto razbiraat neshto i shto kje ti dadat temelna analiza na utakmicata. A ne kako ilz "bruklin prejaki durant i harden over kje gi pobolat".
toa mi e i mene poentata. i koga nekoj kje iskomentira ili preporaca da se proba nekoj nov nacin
analiza na value na koeficient, pratenje tipsteri, money management, site navredeni.

gledaj ja temata Dobivka od septemvri navaki samo, odlicni tiketi, i singl dubl i pogolemi tiketi,
a site dignale race od postiranje tuka od prethodno navedenite pricini.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
„Тој“ проблем не беше проблем само на оваа тема, туку на цел форум.
Затоа не може да се реши со игнорирање.
daj ni temata da a opravime, ni sme kockari, ne borci za covecki prava :D
nekoj red da se stave, i produktivnost kolku tolku da ima.
ima dosta clenovi koi vadat dobri tipovi i rezultati, ama gadna atmosfera e tuka,
pa na nikoj ne mu se zamara da pise tuka
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Strashno elokventen komentar. Ma da od kockar bez idnina nemozhe i da se ochekuva neshto povekje.
Shto imam jas da bidam elokventen kon tebe koga si kopilj za mene i plus bezobrazen. Mozam samo na kur da te stavam.
Kockar sum da zatoa i me ima vo temava.
Koga e idninata vo prasanje sto si se zagrizil do tolku, nikoj ne moze da ja predvidi. Denes sme utre ne sme.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom