Serie A 2021/2023

Шампион?


  • Вкупно гласачи
    292
Статус
Затворена за нови мислења.

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
9.004
Поени од реакции
55.235
Сандро која превара од лев бек. Ее кога им нудеа 50 милиони за него одбија. Сега ќе им дува на таа страна.
најпреценет и најлош лев бек у последниве години у калчото. али ретардираните розеви везници тоа нема да го кажат.
 
Член од
27 мај 2013
Мислења
3.472
Поени од реакции
4.627
De Ligt па еден играч што се покажа шта да ти причам, слободно нека оди. Штопер ранг на Ругани, ништо повеќе. Фактот што ќе завршите последни во групи ЛШ а сте први во Серија А кажува се и на какво ниво е дојдена моментално кога и Јувентус падна со квалитет. Милиметар немаат мрднато од кога освоија последен пат и нашол да збори за некакви ери.
Ne te razbrav nisto
 
Член од
24 јануари 2021
Мислења
767
Поени од реакции
466
Не е баш убаво вака за човек кој до пред некој месец беше во депресија. :D
Но очекувањата од Локатели како да им доаѓа Модриќ.
Abe ko kje vidish koj mu se konkurenti na Loka, pazi; Kurot, Mekburger, Maminion, Skrshenion ne se chudi shto go velichame:facepalm:. Ko od nekoj vestern film sme izlezeni Loshiot Grdiot i Dobriot.,,
Но очекувањата од Локатели како да им доаѓа Модриќ.
 
Последно уредено:

Down

Boozer
Член од
4 мај 2012
Мислења
3.236
Поени од реакции
5.159
Како беше она најдобриот тренер Алегри, имал резултати со мртва игра :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: , да не го цитирам сега членот што пред две страни ова ми го реплицираше у темава.....
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.470
Поени од реакции
5.473
Како беше она најдобриот тренер Алегри, имал резултати со мртва игра :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: , да не го цитирам сега членот што пред две страни ова ми го реплицираше у темава.....
И 1-2 пораз од Сасуоло е резултат :kafence:
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.310
Поени од реакции
7.445
само 3 бода е разликата помеѓу шампионскиот Интер и мртвиот Јувентус кој се бори за 7мо место и ЛЕ.
Хахахахахахаххахахахаха ВАЖИИИИИИ!
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Хахахахахахаххахахахаха ВАЖИИИИИИ!
Цел ден го чекаше ова, радувај се слободно, понекогаш жал ме фаќа колкаво гревче си, ама знаеш она како вели, кога си глуп ти не знаеш и не ти е тешко, тешко му е на тие околу тебе што те трпат, во случајов твој, тие дома.
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
3.310
Поени од реакции
7.445
Цел ден го чекаше ова, радувај се слободно, понекогаш жал ме фаќа колкаво гревче си, ама знаеш она како вели, кога си глуп ти не знаеш и не ти е тешко, тешко му е на тие околу тебе што те трпат, во случајов твој, тие дома.
Хахахаха, почнаа мртвиве да покажуваат немоќ, почнаа со лични навреди... Уживајте на средина на табела, без судиите моментално ќе бевте малку над зона за испаѓање.
 

Boom Shaka Lakka

Silence!! .. I kill you!
Член од
29 август 2008
Мислења
10.843
Поени од реакции
8.691

Романисти дајте извод од матична за малиов.:pos:
Нема теорија да има 18 години бацево.

Да се потсетиме на легендата

Прегледај го приврзокот 311414
"The coach tells me, Felix do this" ... "I love my agent, love my players, love everyone, love my mom, mom i love you"
Хахаха си кажа све човекот:ROFLMAO:

Го пишува 19ти јануари 2003та, вајда е точно :D
Screenshot_2021-10-28-07-18-52-137_com.android.chrome.jpg

Мурињо вчера имаше објава на инста за победата и на крај кажа 'си добив ново дете' и го тргна Феликс. Шала на страна многу пофални зборови доби дечкото, во примавера на 5 утакмици има 6 гола, па ќе видиме што ќе биде од него :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom