Левица - Политичка партија

Дали ќе гласате за Левица на Парламентарните избори?

  • Да

  • Ќе гласам за мафијашката коалиција СДССМ-ДПМНЕ

  • Не

  • Ќе гласам за друга "ТРЕТА ОПЦИЈА" партија


Резултатите може да се погледнат само после гласање.
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.579
Поени од реакции
3.276
Стварно арогантно се одесуваш за лик што е член на Гром. Уживај друже, поддржуваш партија чија главна цел е да обезбеди кеш за лик ко стефчо јакимовски. Луѓе што ја поддржуваат левица барем имаат некој утопистички мотив во тоа, ти си апла издркотина не сфаќам од кај ја црпиш арогантноста.
На арогантните со арогантно се враќа
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Стварно арогантно се одесуваш за лик што е член на Гром. Уживај друже, поддржуваш партија чија главна цел е да обезбеди кеш за лик ко стефчо јакимовски. Луѓе што ја поддржуваат левица барем имаат некој утопистички мотив во тоа, ти си апла издркотина не сфаќам од кај ја црпиш арогантноста.
Види, ја се мислам дали да гласам за Левица или зелените, па пак, реално, мапана ми е за nobody cares и не ми се веруе дека некој би си правел таква мапа, онака, во слободно време.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.331
Поени од реакции
19.743
Види, ја се мислам дали да гласам за Левица или зелените, па пак, реално, мапана ми е за nobody cares и не ми се веруе дека некој би си правел таква мапа, онака, во слободно време.
Лелеле ко да сум направил којзнае што, мислиш 3 саата сум ја цртал. Ја земав мапата од резултатите од 2017 и обоив со црвена боја неколку општини, буквално 5 мин работа.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
Лелеле ко да сум направил којзнае што, мислиш 3 саата сум ја цртал. Ја земав мапата од резултатите од 2017 и обоив со црвена боја неколку општини, буквално 5 мин работа.
Знам дека е малку време, но сепак треба да споредуваш и гледаш... ваљда не ги знаеш на памет. :D
Пак ми е бескорисно сеа, шо да ти кажам... сфати ме.
Знам дека е глупаво да омаловажуваш туѓ труд но ете, обиди се да го прифатиш тоа дека некои едноставно сметаат дека е ова бескорисно.
 
Член од
14 ноември 2013
Мислења
6.331
Поени од реакции
19.743
Знам дека е малку време, но сепак треба да споредуваш и гледаш... ваљда не ги знаеш на памет. :D
Пак ми е бескорисно сеа, шо да ти кажам... сфати ме.
Единствено што споредував и гледав беа општините во кои кандидираа советници и тоа поради мој куриозитет да си добијам слика каде точно имаат листи. Најдов готова мапа и едино со пеинт кликаав црвено тука и таму. Кога веќе ја завршив си реков ај да ја споделам тука чисто како мала занимација за останатите членови.

Океј, секој за себе и сето тоа.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031

Многу добро интервју на Дарко. И сношти на Телма беше најдобар од сите во Карпош. Дефинитивно најдобар кадар од сите за градоначалник на Левица според мене.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.069
Поени од реакции
4.563
Член од
11 јули 2008
Мислења
4.579
Поени од реакции
3.276

Многу добро интервју на Дарко. И сношти на Телма беше најдобар од сите во Карпош. Дефинитивно најдобар кадар од сите за градоначалник на Левица според мене.
Буквално не беше најдобар. Многу просечен настап, ист како тој на Зафировски. Ништо конкретно
Nothing memorable
 
Член од
1 јули 2020
Мислења
1.657
Поени од реакции
7.557
Прашај го Апашиев зошто си го сменил фамилијарното презиме:https://www.youtube.com/watch?v=d-Zdx0Z_S1g&t=1s
Бачев, случајно најдов Руско знаме и почнав да се качувам по полициски возила додека се протестираше за името.?
Бачев, имиграцијо пратете ми пари да за да ја спречам промената на името?
Бачев, поранешен член на тајна полиција, Бачев?

Нема што информации од најсугурниот извор.
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.069
Поени од реакции
4.563
Бачев, случајно најдов Руско знаме и почнав да се качувам по полициски возила додека се протестираше за името.?
Бачев, имиграцијо пратете ми пари да за да ја спречам промената на името?
Бачев, поранешен член на тајна полиција, Бачев?

Нема што информации од најсугурниот извор.
Точно е се за Бачев но точни се и информациите што ги кажува за Апашиев дека Мијалков ја формира Левица кога доаѓа во конфликт со ДПНЕ и му ја отстапува на велешанецот.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.452
Поени од реакции
20.207

Многу добро интервју на Дарко. И сношти на Телма беше најдобар од сите во Карпош. Дефинитивно најдобар кадар од сите за градоначалник на Левица според мене.
Стевче е супериорен во поглед на сите кандидати во Карпош а богами и пошироко ... но ете си има багаж со црно минато така да т'нко е дека ќе помине прв круг. Инаку Дарко е информатичар, за темите кои говореше изгледаше на тоталка аматер, површински без основни познавања.
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.056
Поени од реакции
4.031
Точно е се за Бачев но точни се и информациите што ги кажува за Апашиев дека Мијалков ја формира Левица кога доаѓа во конфликт со ДПНЕ и му ја отстапува на велешанецот.
За алфата спомна што му ја купиле?
 
Член од
6 февруари 2007
Мислења
4.069
Поени од реакции
4.563
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.927
Поени од реакции
17.637
Добро бе толку ли не може да сфатите, абе ако вие сте цел живот шпиони, не значи дека сите останати се шпиуни. Такво нешто не може да се изглуми, токмаци едни, еве Прилеп е мал град, нека кажат нешто повеќе за Иван, со него сум пишувал и самиот, отвори му профилот и ќе ти стане јасно за каков карактер се работи а и тоа е многу, доволно е да му го видиш ликот и ти е јасно се. Ама пак ќе кажам, нормално е Бачев или умс патриоти или оние америчко бугарски курвичиња да мислат дека е наместено, затоа што они не би упаднале у ваква работа а да не е тоа наместено и за некоја ситна пара.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom