Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Ќе ти кажам за 10 месеци. :)
Тоа и го очекував од тебе, бидејќи само за тоа сте пола членови овде, да вреѓате и плукате, а појма немате од животот. Потоа се лутите кога некој ќе ви каже дека сте исфрустрирани дебили.
Искрено 98посто се против Погба или и е сеедно, само шо ти немаш му да да се рчнеш со други па сереш по неактивни толку или некој што е ептен активен, ти Ставро навиваш за клубот заради Погба и против Роналдо, имаш нечисти ставови и си делудед, искрено баш си за некоја институција или да ти се забране интернет за да не правиш 1000 профили па да ги збунуваш луѓето демек некој те подржува.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Ама сеа чекај малце кој си ти дечко, ало Оле е менаџер ти не разбираш не биди лајнар не шири негатива на форумов да тибам, топ изигравме дудлај го сине ти ја затнаа муцката, ало зодиак овде еј експерт за фудбал ти ништо не знаеш
Гледам си ме прозивал и тоа неколку пати. За жал (а за твоја среќа) не бев во можност да постирам до петокот, па ќе ти одговорам сега, по цена да добијам казнени (всушност, не знам зошто се казнува кога на идиоти ќе им одговориш соодветно, како на идиоти, но во ред).
Прво, членот кој си го цитирал е тотална спротивност од тебе, се што ти не си. Често делиме исто мислење, ама како ти би знаел кога темата ја посетуваш само за јадење гомна. Така да, тие твои селски интриги, ќе ги продаваш пред кооперација, а прашање е ако ти поминат и таму.
Второ, кога прозиваш некој член треба да го означиш, а не вака да дробиш како некое женче. За крај заслужуваш постот да го декорирам со неколку пцовки, но моментално не сум расположен. Во секој случај ти слободно рачунај како да ти имам опцуено.
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Кај маегати на детоксикација ќе одам отровов да ми го исцица.
Што пишуваш бе неписмен? :pos: Описмени се пред да започнеш некоја онлајн дискусија. Да ти ебам тоа моронот неписмен.
Автоматски споено мислење:

Искрено 98посто се против Погба или и е сеедно, само шо ти немаш му да да се рчнеш со други па сереш по неактивни толку или некој што е ептен активен, ти Ставро навиваш за клубот заради Погба и против Роналдо, имаш нечисти ставови и си делудед, искрено баш си за некоја институција или да ти се забране интернет за да не правиш 1000 профили па да ги збунуваш луѓето демек некој те подржува.
Па 99% се и против вас неколку морони на темава, да исчезнете засекогаш, а вие сеуште сте тука.
 
Последно уредено:

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Што пишуваш бе неписмен? :pos: Описмени се пред да започнеш некоја онлајн дискусија. Да ти ебам тоа моронот неписмен.
Кај ќе разбереш ебате битолскиот клошар со надеж дека пургер ќе стане. Ај батали, очигледно имаш некој комплекс од детство пошто непрозвам се јавуваш кога некој има спротивно мислење на тебе. Тажен си, прифати дека некој има различно мислење од тебе.
Иди на психијатар да ти ја реши муката дека си свемогучи. Реално за свинска пичка не те бива. Ни сеа ни како ставро ни како мавро. Мочка си бато, искомплексиран до срж а дубоко свесен дека не те есапи никој 5%. Бркај работа трагедијо и до нова година уште 200 профила да отвориш, и да не заборавиш на психијатарот да му го кажеш тоа да ти смени терапија.

#OleOut
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Кај ќе разбереш ебате битолскиот клошар со надеж дека пургер ќе стане. Ај батали, очигледно имаш некој комплекс од детство пошто непрозвам се јавуваш кога некој има спротивно мислење на тебе. Тажен си, прифати дека некој има различно мислење од тебе.
Иди на психијатар да ти ја реши муката дека си свемогучи. Реално за свинска пичка не те бива. Ни сеа ни како ставро ни како мавро. Мочка си бато, искомплексиран до срж а дубоко свесен дека не те есапи никој 5%. Бркај работа трагедијо и до нова година уште 200 профила да отвориш, и да не заборавиш на психијатарот да му го кажеш тоа да ти смени терапија.

#OleOut
Половина саат го мислеше и пишуваше ова и повторно еден куп грешки. :pos:
Од каде се појавувате бе вакви неписмени, празноглави копуци, само да знам.
Доволно е човек да ти прочита две мислења и да согледа кој е искомплексиран бе дебил.
Најинтересно е што ликови со реални психички проблеми како тебе и уште неколкумина овде од уста не го вадите психијатарот, а тоа е од навика.

А до Нова година би можел двеста пати да и го закачам на сестра ти. И тоа "дубоко".
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Кажи дали те замочува некој у Запрешич или форумов ти е место за излив на емоции :) Или не мрдна од Битола и уште лажеш дека крипто трејдаш :)
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Кажи дали те замочува некој у Запрешич или форумов ти е место за излив на емоции :) Или не мрдна од Битола и уште лажеш дека крипто трејдаш :)
Гледаме на кого му служи форумов за излив на емоции. Очигледно твоето психичко растројство го препишуваш на другите.
А моментано ја трејдам сестра ти, сто евра од партија.
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Абе мртви сто евра за пеесе немоеш да шитнеш не па друго. Него сеа глеам си регистрирал профил и си отворил тема Кај е Ставрогин? Ахахаја патологија еј јакиот Ставрогин да му билдаме его тука. Блага пченица ти јадат на форумов више.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Листам наназад околу утакмицата со Евертон и никој не го потенцирал виновникот за примениот гол. Има право Ставро кога ќе речи дека има дежурни виновници и требало, не требало, се фрла со камења само по нив. Само се плука по Фред (не дека не е за критика), а ситуацијата беше следна:

Греј зема топка и трча напред, Фред проба два пати да го измести со тело, го губи дуелот (ви оваа ситуација требаше да му влезе и со клизачи и да го фаулира по секоја цена, а не пред шеснаесетник да прави фаул за глупости кога не треба).
Но, помина што помина, нема назад. Греј додава до Дукуре и се во ситуација 2 на 2 десно (Греј и Дукуре со Бисака и Линделоф).

Е сега пази ( ме мрзи да барам видео, кој сака нека побара), кој кур бара Шо од лево да трча десно кога за тоа нема никаква потреба воопшто (десно се 2 на 2 и Дукуре е на ивица да ја загуби топката), кога зад него на десетина метри трча Таузент?
Со Јанг Бојс за првиот гол закасни и примаме гол, некни исто прави тотално нелогичен и глуп потег.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.523
Поени од реакции
62.385
Од меморија вака, и Варан ми се чини дека беше длабоко напред. Не можеш него да го кривиш сепак. Од наша корна контра ни направија, и тука Фред ја посра за сите пари.

Стварно не ми е јасно што има во тоа тимбата, не е доволно физички јак за да доминира играчи, едноставно однеси го во аут и заработи жолт.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Од меморија вака, и Варан ми се чини дека беше длабоко напред. Не можеш него да го кривиш сепак. Од наша корна контра ни направија, и тука Фред ја посра за сите пари.

Стварно не ми е јасно што има во тоа тимбата, не е доволно физички јак за да доминира играчи, едноставно однеси го во аут и заработи жолт.
Варан беше излезен напред, а во враќањето немаше шанса да го стигни Таузент. Шо да останеше каде што му е местото немаше да има никаков проблем, Дукуре или ќе ја загубеше топката или ќе пуштеше некој пас во празно.
Не знам со кој памет тргна дијагонално кога гледа дека се 2 на 2 таму дури и Фред се врати додека ја задржи топката Дукуре. Нема никаква логика што ќе те натера да трчаш таму во оваа ситуација, а зад тебе имаш играч во налет.
 
Член од
21 февруари 2011
Мислења
382
Поени од реакции
486
Варан беше излезен напред, а во враќањето немаше шанса да го стигни Таузент. Шо да останеше каде што му е местото немаше да има никаков проблем, Дукуре или ќе ја загубеше топката или ќе пуштеше некој пас во празно.
Не знам со кој памет тргна дијагонално кога гледа дека се 2 на 2 таму дури и Фред се врати додека ја задржи топката Дукуре. Нема никаква логика што ќе те натера да трчаш таму во оваа ситуација, а зад тебе имаш играч во налет.
Кај си лепи, ни фалеа твоите анализи :love:
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
2.922
Поени од реакции
1.479
Што пишуваш бе неписмен? :pos: Описмени се пред да започнеш некоја онлајн дискусија. Да ти ебам тоа моронот неписмен.
Автоматски споено мислење:


Па 99% се и против вас неколку морони на темава, да исчезнете засекогаш, а вие сеуште сте тука.
Да бидам искрен и јас немам некое добро мислење за тебе али небитно не сум ни активен и со драга волја ќе прифанам да не пишувам, за тоа што форумот го имаш откупено и сите што имаат други ставови се глупи, не дека е така ама па ич не гледам потреба да те воскреснувам од починатите па да ти давам причина да се осеќаш битно, меѓу другото Ставро ти правиш само штета на форумот и на Кајгана, оти си правиш анти реклама, јас да сум админ ќе ти барам чланарина за да се логираш, и нема потреба да ми реплицираш веќе, стапче!!:cool:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom