Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.627
Поени од реакции
7.201
Ете, јас навивам за тебе со неколкуте другарчиња од темата да ве ставиме. Не знам како некој претставник од бордот на клубот до сега не налетал на вашите "стручни" анализи и мислења на форумов, сигурно би добиле повик. Без сомнение тврдам дека сте постручни од Вудвард, Солскер и целиот скаутинг тим на клубот.

Ќе се обидам да сторам нешто да помогнам, жално е вакви (анти)таленти да останат незабележани и да си ја потрошат кариерата на паметување по интернет мрежи.
Имаш институции у Бардовци и Демир хисар обрати се ќе ти помогнат специјализирани се за твоиот проблем не треба ништо да зборуваш само појави се таму веднаш ќе сватат дека си за кај нив.
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Имаш институции у Бардовци и Демир хисар обрати се ќе ти помогнат специјализирани се за твоиот проблем не треба ништо да зборуваш само појави се таму веднаш ќе сватат дека си за кај нив.
Наведените институции повеќе одговараат како за тебе и другарчињата кои ја користите темава за покажување на вашите фрустрации и простотилок. Размисли малце околу тоа. ;)

И кажи што ќе направиш доколку остане Погба во Јунајтед? Ќе се откажеш од клубот? :vozbud:
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.627
Поени од реакции
7.201
Наведените институции повеќе одговараат како за тебе и другарчињата кои ја користите темава за покажување на вашите фрустрации и простотилок. Размисли малце околу тоа. ;)

И кажи што ќе направиш доколку остане Погба во Јунајтед? Ќе се откажеш од клубот? :vozbud:
Ќе пордужам да го вреѓам и пљукам!
А ти што ќе правиш кога ќе си замине летово ќе колабриташ ментално или ќе смениш клуб?
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Ќе пордужам да го вреѓам и пљукам!
А ти што ќе правиш кога ќе си замине летово ќе колабриташ ментално или ќе смениш клуб?
Ќе ти кажам за 10 месеци. :)
Тоа и го очекував од тебе, бидејќи само за тоа сте пола членови овде, да вреѓате и плукате, а појма немате од животот. Потоа се лутите кога некој ќе ви каже дека сте исфрустрирани дебили.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.627
Поени од реакции
7.201
Како што гледам ти си ни најисфрустриран кога некој не ќе се согладува со твоето мислење.
Прав психијатриски случај си за твое добро ти пишав јас можам и да те игнорирам не си прв ни последен вакав случај.
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Како што гледам ти си ни најисфрустриран кога некој не ќе се согладува со твоето мислење.
Прав психијатриски случај си за твое добро ти пишав јас можам и да те игнорирам не си прв ни последен вакав случај.
Ти изгледа се водиш по онаа, нападот е најдобра одбрана.
Науката вели дека во вашите мислења има сериозен материјал за симптоматологијата на психички заболувања, а не јас.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.627
Поени од реакции
7.201
Ти изгледа се водиш по онаа, нападот е најдобра одбрана.
Науката вели дека во вашите мислења има сериозен материјал за симптоматологијата на психички заболувања, а не јас.
Испи нешто жестоко изборј до 10 и врати се смирен потоа проскорлај и види кој ја почна дискусијата прв.
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Испи нешто жестоко изборј до 10 и врати се смирен потоа проскорлај и види кој ја почна дискусијата прв.
Дискусијата беше сосема нормална. Ти се уфрлаш и се обидуваш да сереш како по обичај што правите со уште неколкумина, а јас ти укажувам на тоа. Не знам што не е во ред со тебе.
Би можел да ти испратам некој денар да си кушиш виски, па да ја олабавиш малце темата. Јас и онака сега излегувам и имам попаметни работи отколку да се расправам со тебе.
 

dantemkd

demon hunter
Член од
5 јануари 2013
Мислења
8.627
Поени од реакции
7.201
Дискусијата беше сосема нормална. Ти се уфрлаш и се обидуваш да сереш како по обичај што правите со уште неколкумина, а јас ти укажувам на тоа. Не знам што не е во ред со тебе.
Би можел да ти испратам некој денар да си кушиш виски, па да ја олабавиш малце темата. Јас и онака сега излегувам и имам попаметни работи отколку да се расправам со тебе.
Баце у ред е не се нервирај ги замараме другите до глупости јас не те цитирав тебе на овој профил си фурав на мои мислења се до пред саат ипол кога почна да гњавиш дури и те игнорирав изгледа ќе треба да продолжам така.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.500
Поени од реакции
6.128
Точно е дека последните натпревари (поточно откако дојде Роналдо) стагнира. Исто како и Гринвуд и уште неколку играчи од тимот. За ова еднаш направив паралела и убеден сум дека со доведувањето на Роналдо како да им се скрати слободата на терен на некои играчи, тоа беше лесно воочливо на последниот натпревар со Евертон. Верувам дека ќе сторат нешто околу оваа ситуација која не е воопшто наивна и претставува проблем.
Незнам колку е до Роналдо. На дебито на Роналдо, Погба имаше две асистенции чинам. Погба буквално секоја сезона има периоди каде експлодира 2-3 натпревари па 5-6 стагнира. А не ќе да е и до Оле, колку и да не го ценам како тренер, со Мурињо истото му се случуваше.
 
Член од
4 октомври 2021
Мислења
29
Поени од реакции
67
Прв пат да не ми фали утакмица за време репрезентации. #ФалаОле
Ти слободно можеш да си ги земеш уште неколкуте токсични печурки од темава и да се носите во три лепе. Воопшто никому нема да фалите, а многу би ви биле бескрајно благодарни.
Автоматски споено мислење:

Незнам колку е до Роналдо. На дебито на Роналдо, Погба имаше две асистенции чинам. Погба буквално секоја сезона има периоди каде експлодира 2-3 натпревари па 5-6 стагнира. А не ќе да е и до Оле, колку и да не го ценам како тренер, со Мурињо истото му се случуваше.
Прошлата сезона ја одигра доста добро, доколку ги изземеме стартот и февруари кога имаше повреди.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.324
Санчо со 2 асистенции почна да покажува живот уште на напреварот си Евертон.
Иако е Андора, се надевам дека ке му ја крене самодовербата.
 

SkimSkam

Full Stack Говнар
Член од
26 август 2021
Мислења
2.119
Поени од реакции
5.667
Ти слободно можеш да си ги земеш уште неколкуте токсични печурки од темава и да се носите во три лепе. Воопшто никому нема да фалите, а многу би ви биле бескрајно благодарни.
Кај маегати на детоксикација ќе одам отровов да ми го исцица.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom