Instagram (официјална тема)

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
730
Поени од реакции
924
Имам пораснато Instagram theme page со солидни followers count и добар activity.

На кои начини можам да го искористам ова во моја полза ?
Да направам clothes merch ?
Кои други начини можам да заработам од Insta?
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.363
Поени од реакции
38.336
Имам пораснато Instagram theme page со солидни followers count и добар activity.

На кои начини можам да го искористам ова во моја полза ?
Да направам clothes merch ?
Кои други начини можам да заработам од Insta?
пиши им на фирмиве или контактирај ги преку телефон ако сакаат да се рекламираат. Речи имам толку и толку рич, прати им статистики и ако се заинтересирани ќе ти плаќаат по реклама.
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
730
Поени од реакции
924
пиши им на фирмиве или контактирај ги преку телефон ако сакаат да се рекламираат. Речи имам толку и толку рич, прати им статистики и ако се заинтересирани ќе ти плаќаат по реклама.
Reach ima worldwide, ne samo mk
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
730
Поени од реакции
924
па сеа не знам ако ти е таква страната, за овде гледам дека вака функционираат работиве, на оние "инфлуенсери" им фрлаат по некое париче за реклама.
"Theme page", ne influenser...
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
Можеби сум го пишал ова но пак ќе пишам

Дали и вас некогаш ви се случува апликацијата на телефон да ви станува бела кога е во dark mode и тогаш не се чита дел од текстот?

Ова ми се случува кога апликацијата не е целосно исклучена туку скриена позадински и кога пак ќе ја вклучам на цел екран се случува ова. Не се случува често но е иритирачки премногу.

Еве вака е
Screenshot_20210521-121247_Instagram.jpg

На скриншотов само избришав да не се гледа мојата профилна фотографија бидејќи не сакав да се гледа тука на форумов :)
 
Последно уредено:
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.363
Поени од реакции
38.336
Можеби сум го пишал ова но пак ќе пишам

Дали и вас некогаш ви се случува апликацијата на телефон да ви станува бела кога е во dark mode и тогаш не се чита дел од текстот?

Ова ми се случува кога апликацијата не е целосно исклучена туку скриена позадински и кога пак ќе ја вклучам на цел екран се случува ова. Не се случува често но е иритирачки премногу.

Еве вака е
Прегледај го приврзокот 295849

На скриншотов само избришав да не се гледа мојата профилна фотографија бидејќи не сакав да се гледа тука на форумов :)
баг е тоа од инстаграм, ја не го користам нивниот дарк мод него тој глобален на машинериичето мое шаоми и немам гајле.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.778
Поени од реакции
7.515
баг е тоа од инстаграм, ја не го користам нивниот дарк мод него тој глобален на машинериичето мое шаоми и немам гајле.
Да тоа го има и на Samsung ама се зависи од апликациите дали се такви. Не сите се чисто бели има и такви кој се во боја шарени. Сите aпликации немаат подршка за dark mode.
 
Член од
1 мај 2021
Мислења
14
Поени од реакции
7
97092760-65D1-45F2-9442-CBBC90FDDDFE.jpeg
Го добивте ова? Keep Instagram free of charge? Хммм...
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.050
Поени од реакции
4.011
Дали постои некаква опција да се врати избришан чат? Имав важни пораки и ми треба...
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.846
Поени од реакции
10.442
Дали постои некаква опција да се врати избришан чат? Имав важни пораки и ми треба...
Settings——>Security——>Download data ке си упипеш мејл и моли се да успее ова
Пиши ако завршиш работа


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
1 април 2018
Мислења
2.050
Поени од реакции
4.011
Settings——>Security——>Download data ке си упипеш мејл и моли се да успее ова
Пиши ако завршиш работа


Sent from my iPhone using Tapatalk
Го направив тоа, ми пратија на мејл се што има, но кога ќе отворам во пораки повторно не ми ги дава старите...
 
Член од
29 октомври 2021
Мислења
10
Поени од реакции
0
Dali na nekoj mu se slucilo stories na prijateli(bliski so koi komunicirame, lajkuvame, komentirame, za koi obicno postovite i stories se najprvi) i close friends da ne dava megju prvite stories koga kje se otvori app, kaj mene e taka vekje 2 dena..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom