UEFA Champions League - Season 2021/22

Кој ќе биде шампион на Европа за 2021/2022?


  • Вкупно гласачи
    208
  • Гласањето е завршено на .
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.630
Поени од реакции
5.606
Малце му е што му го избришаа стариот профил. Изгледа сака и овој да му го избришат.
 

Uli Hoeneß

Präsident
Член од
6 август 2010
Мислења
13.964
Поени од реакции
25.278
Повелете кодот 263HJQGQ06 за да се приклучите во Кајгана лигата на официјалната фантази игра за ЛШ.

Инаку имаме и тема за фантази ЛШ
Еве го линкот од темата во подфорумот фудбалски игри.
 
Член од
19 ноември 2020
Мислења
2.524
Поени од реакции
9.405
Uli Hoeness raspali protiv mecot so Barsa. Vika deka Barsa ne e povekje primer za Baern. Vika Alaba ednas mu ima kazano deka son mu e da igra vo Barsa. Togas toj mu rekol dali sakal tamu da pregovara so stecajniot upravnik?
Со тие долгови Барса што ги има секако дека ќе распали. Има тимови што гледаат да не се во долгови , а овие фрлаа пари за да земат титула и сега голем долг :icon_lol:
Се заебава Ули од "пензија", но убаво му рекол со кој сакаш да преговараш претседателот или стечајниот управник :icon_lol:
 

Staufer

Вардар - Егеј - Пирин: Македонија!
Член од
17 јануари 2008
Мислења
16.194
Поени од реакции
21.345
Со тие долгови Барса што ги има секако дека ќе распали. Има тимови што гледаат да не се во долгови , а овие фрлаа пари за да земат титула и сега голем долг :icon_lol:
Се заебава Ули од "пензија", но убаво му рекол со кој сакаш да преговараш претседателот или стечајниот управник :icon_lol:
Problemot e sto mnogu kazuvaat za drugi klubovi i igraci. Pred dva dena Hasan go kritizirase Reus deka ne ja igral poslednata partija za Germanija bil povreden malce a posle tri dena igral za Dortmund. Arno ama ima 5 igraci vo Baern sto istoto go napravija. Zorc soodvetno mu vrati. Pak ke recam, los stil.
 
Член од
19 ноември 2020
Мислења
2.524
Поени од реакции
9.405
Problemot e sto mnogu kazuvaat za drugi klubovi i igraci. Pred dva dena Hasan go kritizirase Reus deka ne ja igral poslednata partija za Germanija bil povreden malce a posle tri dena igral za Dortmund. Arno ama ima 5 igraci vo Baern sto istoto go napravija. Zorc soodvetno mu vrati. Pak ke recam, los stil.
Секако дека многу зборат и се курчат. Само што Хасан не ми е многу релевантен, марионета на Ули :icon_lol:
Не дека не треба да е, Ули сепак има голема заслуга во тоа што денес е Баерн и босанецов не ми е некој способен за таа позиција.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom