Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
@seyo71 moram da se umesam u raspravu - kazes dobio si listu od @dux4 a on lajkovao @gasans poslednji post - hmm
ne obracam paznju na to,nisam takav tip.Ovo je prvi put da sam usao sa nekim u raspravu,mada nisam imao namjeru ni sada.
Kao sto se vidi iz prilozenog a i postova iznad gasans je napisao da u folderu starom 4 god radi 80% listi i ja sam na to dodao da posalje jednu...i ipalo sta je ispalo
nezelim se niskim zamjeriti,ako sam nekog uvredio ja se izvinjavam
 
Член од
27 јули 2018
Мислења
417
Поени од реакции
502
Pozdrav ljudi! Pošto nisam doma,nisam u mogućnosti ništa skenirati.Molim jednu dobru m3u listu.Hvala unaprijed!
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
Pozdrav svima dali ima neko filmove ali da su m3u da moze da se gleda na tv
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
@seyo71 moram da se umesam u raspravu - kazes dobio si listu od @dux4 a on lajkovao @gasans poslednji post - hmm
Ma ne sekiraj se,znamo kako sve ovo funkcionise.Zato i opstajemo ovoliko.Kako je ono bilo nekad kod pojedinaca ..ziveo kralj..,a mi smo i dalje ovde svoji i ne promenjeni.;);)

Seyo ma odavno ne zameram nikom nista,shvatices vec da ima i nas koji smo svoji i nismo ni u jednom klanu.Sto bi rekli burman i moja malenkost nesvrstani.Pa funkcionisemo, znaci moze se i tako.
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.383
Поени од реакции
2.821
moj potis je balji haha
Автоматски споено мислење:


najbolji skener za višekonecijske liste je ZNANJE .. tako se vade najbolje.. to su najbolji skeneri. znanje iskustvo povjerenje i imati nekog ortaka da skupa razmjrnjujete iskustva
individualna stvar
Автоматски споено мислење:

Eto o ovom kolega prića.. Ponaša se kao da je njegovo.. I kako da radi.. Ladno sjebe listu s više konekcija.. Ujedno je ta lista u sf vip plejeru.. Znaći jednim udarcem sjebo dosta ljudi.. Eto i sad je sretan.. Tko zna koji mu je drugi nik i tko je.. Zato sam i prstao djelit, samo ljudima koje dugo znam dam a naćin za neke stvari nebi ni lud rekao..
prvo trebaš biti ČOVEK, da daš sirotinji iako ih ne znaš, tu se ogleda veličina, ako on to ne poštuje pa uništi ili je glup ili šićardžija, ali to već nije Tvoj problem, Ti ćeš i onako sebi uvek naći drugu stvar,.To sigurno znam. Ima Goxy, Dadoxy, MusaM, Kljuki,Whyte Spirit.........i izvinjenje svim ostalim, malo je mesta, koji će dati bezuslovno
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Pazi sad ovo @ogorelica, ako hoces da kazes, da ima dosta nas koji imamo svega i svacega, onda ne bi trebalo da bude nikakvih problema, a problema ima, ljudi stalno nesto traze. Delite to sto imate i mir bog ! (kad mi ne delimo) Za ovih, malo vise od desetak godina, primecujem da na Balkanu ima otprilike 50-ak ljudi, koji nesto znaju i imaju, ostalo je sitna riba ! @gasans je hteo da kaze da smo on i ja u tih 50, ali smo "nesvrstani", (ako razumes sta hocu da kazem) svi ostali, su clanovi nekog "klana" (koji u stvari ne postoje) hehehehheee
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
individualna stvar
Автоматски споено мислење:
/

Prvo trebaš biti ČOVEK, da daš sirotinji iako ih ne znaš, tu se ogleda veličina, ako on to ne poštuje pa uništi ili je glup ili šićardžija, ali to već nije Tvoj problem, Ti ćeš i onako sebi uvek naći drugu stvar,.To sigurno znam. Ima Goxy, Dadoxy, MusaM, Kljuki,Whyte Spirit.........i izvinjenje svim ostalim, malo je mesta, koji će dati bezuslovno
Ogorelice,postujem te i nisam imao rasprave sa tobom da ne shvatis ovo tako ali kako mozemo znati da je neko sirotinja,sve su ovo virtuelna prijateljsta.Istina puno pomaze iskustvo i staz u ovome ali uvek ovo ali...Drugo,jeste da nije moj problem ali jeste problem svih onih sa kojima sam delio,ne volim ono kojima sam delio.Znaci neko ko je glup mu daje za pravo da lisi zadovoljstva gomilu ljudi hmm...mislim da ce pre biti pakost nego glupost.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
A od tih 50-ak, pola ih ima, sto servera, sto foruma, (ili oboje) i oni ti vedre i oblace (barem tako misle) ;) :D
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
5.435
Доволно е момци, многу лесно оваа дискусија може да тргне во непосакувана насока :)
------------------------------------------------------
Класика - s...../1 :)
55.png
 
Член од
24 ноември 2018
Мислења
360
Поени од реакции
223
POZDRAV SVIMA NA FORUMU.... CIST OBRAZ DUGO GLEDATI TV BEZ PROBLEMA I SECKANJA ZIVIMI MI BILI
Автоматски споено мислење:

Ko nema sta gledati ili mu secka lista eto nek mi se javi poslacu listu...
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ako si clan bar jednog foruma (a ocito si clan barem ovdje) znaci da pripadas nekom klanu, kako si onda "nesvrstan"? :) :)
P.S. Momci, nemojte zamjeriti na zajebanciji, ja si to povremeno dopustim jer spadam u ovu Titinu i Naserovu ekipu, ne moram se nikome pravdati. Nadam se da ne zamjerite. :)
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom