Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Lažemo se lažemo, imamo a nedamo
Kako znaš da je nebi čuvao, ja sam imao liste od zokiniko po godinu dana i više al svemu dodje kraj,.Inače negledam puno iptv
Znao sam da nećeš poslati zato sam napisao post...jer je nemoguće da od prije par godina imas 80%listi koje rade hvala ti imas Like
Evo sad je malo kasno,kontaktiraj me sutra i nacemo vec nesto.Razmisli dotle o potrebama pa da vidim sta imam.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ja jedan mac gledam vec 4 (cetiri) godine ta
Lažemo se lažemo, imamo a nedamo
Kako znaš da je nebi čuvao, ja sam imao liste od zokiniko po godinu dana i više al svemu dodje kraj,.Inače negledam puno iptv
Znao sam da nećeš poslati zato sam napisao post...jer je nemoguće da od prije par godina imas 80%listi koje rade hvala ti imas Like
Inace se ne mijesam u ove rasprave, ali ja imam recimo jedan mac koji radi vec 4 (cetiri) godine bez problema tako da podrzavam kolegu po tom pitanju.
Drugi par cipela je sto se svi najase na par ovih "vidjenijih" servera po kojima svi drndaju pa je problem zasto to ne radi.
Jbg, normalno da ne radi kad na jednom macu "visi" 10-15 ljudi minimalno.
E sad, dijeljene tih kojelakvih konfiga je ocito ucinilo svoje, jbg, sta smo trazili to smo dobili. :(
 
Член од
8 март 2012
Мислења
343
Поени од реакции
448
Dobro jutro svima i pozdrav svima.Jel ima neko da mi posalje acc za ipvanish? Hvala puno unapred
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ljudi ispadnite prosetajte u prirodi konzumirajte cistog vazduha i lepote uzivajte u ovoj momentalnoj slobodi koju imamo.Kada nas budu ponovo zatvorili trazit cemo sve ovo.
Odmorite od iptv_a ,svi ti serveri dolaze,odlaze i tako u nedoglet.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Ljudi ispadnite prosetajte u prirodi konzumirajte cistog vazduha i lepote uzivajte u ovoj momentalnoj slobodi koju imamo.Kada nas budu ponovo zatvorili trazit cemo sve ovo.
Odmorite od iptv_a ,svi ti serveri dolaze,odlaze i tako u nedoglet.
Podrzavam,uzivajte u zivotu i ja bih da mogu.
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Ja jedan mac gledam vec 4 (cetiri) godine ta

Inace se ne mijesam u ove rasprave, ali ja imam recimo jedan mac koji radi vec 4 (cetiri) godine bez problema tako da podrzavam kolegu po tom pitanju.
Drugi par cipela je sto se svi najase na par ovih "vidjenijih" servera po kojima svi drndaju pa je problem zasto to ne radi.
Jbg, normalno da ne radi kad na jednom macu "visi" 10-15 ljudi minimalno.
E sad, dijeljene tih kojelakvih konfiga je ocito ucinilo svoje, jbg, sta smo trazili to smo dobili. :(
Vjerujem da ima takvi koji rade dugo vremena ali ne 80 posto listi koje si imao kako je napisao dotični. Onda mu trazim jednu od tih 80 posto sto rade neposalje ni jedne jer mi uništavamo. Nije problem nije ni dužan da šalje ima uvijek neko ko ce poslati.imam i ja listu sa 1 konekciju koja radi vise od godinu,čak je produžavanja jednom.Samo sto zna da prekine po par dana neradi pa opet 15-20 dana radi i opet tako.Inace mor da tebe Kljuki cijenim i kao čovjeka i kao stručnjaka (to sam zaključio po tvojim postovima).
Jedan si od rijetkih kojima je svaki post na mjesto...pozdrav
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Vjerujem da ima takvi koji rade dugo vremena ali ne 80 posto listi koje si imao kako je napisao dotični. Onda mu trazim jednu od tih 80 posto sto rade neposalje ni jedne jer mi uništavamo. Nije problem nije ni dužan da šalje ima uvijek neko ko ce poslati.imam i ja listu sa 1 konekciju koja radi vise od godinu,čak je produžavanja jednom.Samo sto zna da prekine po par dana neradi pa opet 15-20 dana radi i opet tako.Inace mor da tebe Kljuki cijenim i kao čovjeka i kao stručnjaka (to sam zaključio po tvojim postovima).
Jedan si od rijetkih kojima je svaki post na mjesto...pozdrav
Lazes verovatno kolko si tezak,objavi prepisku gde trazis i gde te ja odbijam.cak sta vise ni ne postoji ikakva prepiska.A sto se tice postova ukazi na bilo koji moj da nije na mestu.Nisam sklon prepirkama ali vi sa milion usera vise ste postali ne moguci.I nisam doticni nego gasans na svim forumima koji postoje na ovu temu vec godinama a ne stidim se svojih postupaka da bih se krio iza novog.Ovakvim ponasanjem neces steci prijatelje to jest laganjem.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Eto o ovom kolega prića.. Ponaša se kao da je njegovo.. I kako da radi.. Ladno sjebe listu s više konekcija.. Ujedno je ta lista u sf vip plejeru.. Znaći jednim udarcem sjebo dosta ljudi.. Eto i sad je sretan.. Tko zna koji mu je drugi nik i tko je.. Zato sam i prstao djelit, samo ljudima koje dugo znam dam a naćin za neke stvari nebi ni lud rekao..
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
174
Поени од реакции
164
Lazes verovatno kolko si tezak,objavi prepisku gde trazis i gde te ja odbijam.cak sta vise ni ne postoji ikakva prepiska.A sto se tice postova ukazi na bilo koji moj da nije na mestu.Nisam sklon prepirkama ali vi sa milion usera vise ste postali ne moguci.I nisam doticni nego gasans na svim forumima koji postoje na ovu temu vec godinama a ne stidim se svojih postupaka da bih se krio iza novog.Ovakvim ponasanjem neces steci prijatelje to jest laganjem.
Kao prvo ti neznas ni pročitati post da bi ga razumio,ja nisam od tebe trazio na privat nikad ništa niti ću traziti. Vrati se jednu stranicu nazad na post #99106 i #99107 i valjda ce ti biti jasno.
Znači postovi su javni i moze ih svako vidjeti. Nezelim nikakvu raspravu s tobom, nisam ja taj za koga me smatraš i moj nik je na svim forumima isti i nemam ih vise i nisam taj koji uništava liste.Listu trazim javno i nikom ne zatrpavam inbox. Ima par članova koji pošalju listu medju njima je i Dux4 od kojeg imam kreku od januara, još uvjek aktivna mada negledljiva , stalno blokira.
Toliko od mene
 

Attachments

Kajgana Shop

На врв Bottom