Членови кои реагирале на порака #24462

Сите (4) Гнев Гнев (2) Вау Вау (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   snatch

   27
   • Мислења
    125
   • Поени од реакции
    60
   • Поени
    90
  2. Гнев

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    3.277
   • Поени од реакции
    8.268
   • Поени
    205
  3. Гнев

   gjoko-mkd

   50
   • Мислења
    8.259
   • Поени од реакции
    10.306
   • Поени
    205
  4. Вау

   Mr.Deni

   Животна грешка си ми ти... од Скопје
   • Мислења
    3.352
   • Поени од реакции
    2.394
   • Поени
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom