Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
Jbg u neku ruku ga razumijem.. Jedno je da gledamo nas 100 pa i 200 a drugo je javna objava svega.. Mislim opet ćemo mi gledat ali razumijem da se bori...
I sam bi da mi netko objavljuje korisnike popizdio
 
Член од
9 јануари 2018
Мислења
529
Поени од реакции
1.526
Sve je to ljudska ruka uradila spremila(sta to znači razmislite?)..večita trka zaštite i probijanja:D...nekada je i ovo danasnje bilo nezamislivo i vasionski brod sada je drugačije,što ne znači da treba uništavati....pojedincima(vecini po mome) je ovo samo hobi pa ljudi umereno da taj hobi opstane kod većine a i kod pojedinaca da imaju ponešto pogledati(koji nemaju šta)...jer i oni koji znaju i umeju gube vreme na pronalazenju resenja a gazde novac niko nije u dobiti;):DTeško i objasniti uvek ima suprotnih misljenja i razumem i to(y).Veliki pozdrav za sve..
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
ista meta, isto odstojanje, jbt. godinama iste price,
moze li iptv da stane - ne moze, sto se onda palite, kao neko unistava, a neko brani i stiti, hehehehehehee
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
pohlepa je cudna stvar imaju na desetine hiljada usera neplacaju jednog dinara takse i malo im,problem sto par stotina gleda free hm ima ovih njihovih resellera
na hiljade dvojica mi komsije ovdje u
Germany
North Rhine-WestphaliaKoeln
Ma sve sto neko napravi neko i rastavi,ne brine me mnogo.Godinama pokusavaju al mi i dalje gledamo.;););)
Автоматски споено мислење:

Tebi je to smešno ali jedan Mađar (bilo na TV-u) se tako obogatio, ali ne samo on, na hiljade drugih.
Krenuo tako što je preusmerio satelitski signal sa maminog na svoj risiver, i onda je sve krenulo.
Za 6 meseci je dogurao od desetak korisnika, na preko 10.000.
Onda Mađari sproveli detaljnu istragu i skembali ga u nkeoj kući-salašu sa stotinama računara i satelitiskih tanjira, opreme, čudo.
Ne znam koliko je dobio, 4-5 godina sigurno!
Pa niko te ne tera,a nama je smesno.I da sve sto mi trenutno gledamo je ne legalno,pa sbb i telekom ne placaju za filmove koje repriziraju.
Pa to je bilo negdje u ljeto 2019.god, pisalo je po medijima...
Ih kad je to biloo.... ;) ;) ;)
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.838
Поени од реакции
3.091
ista meta, isto odstojanje, jbt. godinama iste price,
moze li iptv da stane - ne moze, sto se onda palite, kao neko unistava, a neko brani i stiti, hehehehehehee
jel se ti praviš lud ili jesi? pa nije prića hoće li stati ili ne.. pa jel ti znaš koliko sati truda i rada treba da se provali pojedine servere... radi se o tome da sad ja sjednem za laptop ,potrošim 100 200 ili 300 sati da nešto skuzim, provalim , dobro za neke treba niti 24 sata a neke pa i 20 dana prikupljanja ifo.. ili recimo preskeniram cijeli server u 25 dana. i onda se pojavi pametnjaković, objavi javno da sjebe i sta sad.. kao da mi je pljunio u lice i sav moj trud posrao... ajmo opet iz poćetka.. lako je ovima sto kažu daj skener daj skriptu daj naredbu...
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
@dux4 a sta ce ti sve to....cilj je gledati free a ne to sta ti pricas,...zaista ne bi trebao trositi svoje vreme toliko...:toe:
 

TIT

Член од
1 февруари 2021
Мислења
39
Поени од реакции
95
jel se ti praviš lud ili jesi? pa nije prića hoće li stati ili ne.. pa jel ti znaš koliko sati truda i rada treba da se provali pojedine servere... radi se o tome da sad ja sjednem za laptop ,potrošim 100 200 ili 300 sati da nešto skuzim, provalim , dobro za neke treba niti 24 sata a neke pa i 20 dana prikupljanja ifo.. ili recimo preskeniram cijeli server u 25 dana. i onda se pojavi pametnjaković, objavi javno da sjebe i sta sad.. kao da mi je pljunio u lice i sav moj trud posrao... ajmo opet iz poćetka.. lako je ovima sto kažu daj skener daj skriptu daj naredbu...
Za mene nerazumljivo provesti 300 sati za racunarom , da li ti ista drugo radis od cega zivis ? Zar nije bolje toliko vremena provesti u neki koristan rad a ovo ja shvacam kao zabavu i penzinere koji nemaju nikakve obaveze pa iz dosade ovo rade , zar nemozes platiti neku solidnu kablovsku koja kosta u proseku 15 eura , nejasno mi je da ima takvih ljudi da potrose toliko vremena za racunarom a da mu nije redovan posao.
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Iz dosade... pa jel ti misliš da je svima lako da sklopi skripta ili da pronađi ću jebeni rupu... Svi se prave pametni a mnogi sve dobijaju na tacni, treba malo nešto i da se nauči kako i šta i gde, nije to baš penzionera zabava i zanimacija... Više je prepaslo u rat sa ovima što to javno objavljuju nego što vodimo rat sa serverima i njihovim gazdama koji su naravno prisutni na svim forumima ovog tipa. I naravno uterate nam sa Vašim objavama. Zašto ljudi jednostavno to ne čuvaju i ćute i uživaju dok gledaju, iskreno gledam sa tri servera u zavisnosti po tome šta pratim i meni je super, ali eto pametnjakovića uvek ima da nam unište zadovoljstvo gledanja.
Автоматски споено мислење:

U početku mi je trebalo dosta pomoći oko svega da shvatim, ali sad i sam umem da ispravim dodam i pre pravim šta treba, i uživao sam što me nije bilo po forumima jer nema svrhe više voditi ratove ovde, ali kad vidim koliko moram iznova i iznova da lupam glavu e pa onda jbg nije uredu. Zato jebeno ćutite i uživajte ako ste šta dobili i imate, ovde već godinama isto, meni to malo ide na živce, eto iskreno jedino nisam skontao kako bitka sad radi i kako da je imam, ali nadam se da ću i to otkriti od domaćih mislim da ima uvek dobri zaštitu ali ne i stabilnost kao i svi naši serveri, mada čast izuzecima ima ih, a sve ostalo jbg trudim se jbg.
 
Последно уредено:

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.342
Поени од реакции
3.120
Svi ovi koji kukaju kao bakice su sebicne ljudi...puni zavist...nista vise...ne znam dali zaista i gledaju tv... samo skladiraju, skladiraju, skladiraju...i sve to u nedogled...gledam iste liste sa mesecima i ni su stale...sve ostalo mi je zezanje... a oni sve morale ispocetka....svasta...
 
Член од
28 септември 2018
Мислења
84
Поени од реакции
77
jel se ti praviš lud ili jesi? pa nije prića hoće li stati ili ne.. pa jel ti znaš koliko sati truda i rada treba da se provali pojedine servere... radi se o tome da sad ja sjednem za laptop ,potrošim 100 200 ili 300 sati da nešto skuzim, provalim , dobro za neke treba niti 24 sata a neke pa i 20 dana prikupljanja ifo.. ili recimo preskeniram cijeli server u 25 dana. i onda se pojavi pametnjaković, objavi javno da sjebe i sta sad.. kao da mi je pljunio u lice i sav moj trud posrao... ajmo opet iz poćetka.. lako je ovima sto kažu daj skener daj skriptu daj naredbu...
300 sati,a lista kosta 40 kn mjesecno,da si tih 300 sati radio 25 godina bi ima placenu listu.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom