La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
14.889
Поени од реакции
16.202
Значи оваа сезона имаше еден куп судиски грешки, срамота е да се бара вина во судии во сезона каде тимот ти е срање.
Поготово тим како Реал Мадрид или Барса, години наназад сумливи одлуки во нивна корист.
Оваа сезона Перез се испосра сегде и не го есапат повеќе, инаку подруго ќе беше..
Автоматски споено мислење:

А според што да судам, немам шесто сетило, нормално според слики ќе судам.

Ќе ми биде мерак Феноменот да ве искине во последно коло, се борат за опстанок. Да ви земат бодови, ќе добие и играчи на Реал.
Автоматски споено мислење:


Игра ли играчот на Севиља со рака?
Стави видео, вакви слики можиме да постираме до утре.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
11.568
Поени од реакции
17.968
Значи оваа сезона имаше еден куп судиски грешки, срамота е да се бара вина во судии во сезона каде тимот ти е срање.
Поготово тим како Реал Мадрид или Барса, години наназад сумливи одлуки во нивна корист.
Оваа сезона Перез се испосра сегде и не го есапат повеќе, инаку подруго ќе беше..
Автоматски споено мислење:


Стави видео, вакви слики можиме да постираме до утре.
Срање несрање не можете да не победите. Ако Реал е срање, Атлетико е епско срање. Да не постирам слики сега каде на Облак не му поновуваат пенали а не е на гол линија.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.889
Поени од реакции
16.202
Срање несрање не можете да не победите. Ако Реал е срање, Атлетико е епско срање. Да не постирам слики сега каде на Облак не му поновуваат пенали а не е на гол линија.
До утре да постираш такви работи нема да ги стигнат судиските одлуки во ваша корист судени наназад.
Ако ме прашуваш мене баш сакам да освоиме со гол од офсајд, заинает. :rolleyes:
 

Riken

the power of imagination makes us infinite
Член од
9 декември 2008
Мислења
12.034
Поени од реакции
28.670
Едно е јасно: На никој не му е јасно шо е пенал шо не е денешно време.
Ако е за Реал не е, ако е против Реал тогаш е, мислам дека ти е малку појасно сега.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.889
Поени од реакции
16.202
А ќе ти е... и фудбал и титула и се, немам нерви да гледам до крај, излегвам во провод, по еден сат ќе пуштам само резултати и то е то.
Не знам дали ќе бидиме уште денес шампиони или не, само едно знам, јас дома трезна не се враќам вечер !!!
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.598
Поени од реакции
5.102
Чекај да се убаци некој падобранец до крај на денов, Real so sudite cel zivot se hheheh :icon_lol:
 

Sky*

Не биди коцкест.
Член од
12 август 2011
Мислења
5.594
Поени од реакции
7.168
Аиии... Забавата коа ќе почне
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom