Времетраење на сексот

Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
Има една ефтина камагра шошнцине на инста ја шиткаат, пола доза демек 50 мг у комбинација со лажица ипол маџун(овој), ектракт од јохимбе и уште по некој микронутриент, па што даде господ :LOL:
Гарантирам дека ако му треба за првиот пат 15 мин отприлика, за втор пат и тоа после 5 мин. ќе му треба бајаги повеќе(време) за да сврши.
Може да појача маџун ама ќе почне на индиго видот да му оди :LOL:
Da ti se ispovedam, ja nekoe vreme go odmaram madzunot, vremeto e pari, na mojata i pruzam 10 minuti i i vikam produzi so dildoata bazerite aki ne ti e dosta... madzun ko kje sum na odmor....
2 saata... 5 saata ... pa ja kje bankrotiram...

Teochanter fati uci nekoj zanaet za toa vreme sho go zashteduvash.

:coffee:
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.797
Поени од реакции
15.714
...и како кокошка на ражањ да се вртам, два саати е многу:toe:
поодамна, на времето, кога немало интернет, мобилни, па ни тв, а немало ни парно, не било многу 2 сата, се легнувало и во 10вечер а студи :cool:
 
Член од
21 септември 2011
Мислења
640
Поени од реакции
1.741
поодамна, на времето, кога немало интернет, мобилни, па ни тв, а немало ни парно, не било многу 2 сата, се легнувало и во 10вечер а студи :cool:
Сакаш да кажеш во твое време?:cool:
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Абе дечорлијска ствар. Секс после втората тура е орле зорле. Нема никакво задоволство.
И @ПрофаундлиСтупид го кажа истото на свој начин, со финансиска мотивација.
Заљубило се детто прв пат и затоа сега за 10 мин свршува и тоа е тоа.
@trochanter Синеее. Нека игра јазико повеќе за чупето да сврше и не се замарај више, а и нас не не
замарај. Утакмици имаме да гледаме ваа вечер.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.797
Поени од реакции
15.714
Сакаш да кажеш во твое време?:cool:
у мое време се легнуваше во 22-23ч.. така овие тнр тројки ( по 3 пати) ги правевме помлади кога бевме, кога дојдоа децата и обврските со нив нормално не... ама постарите генерации,пред нас, кога немаа ни ТВ и легнуваа во 21ч, веројатно повеќе практицираа, па порано имаа и повеќе деца...
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.951
Член од
30 октомври 2020
Мислења
1.465
Поени од реакции
2.931
дечорлијска ствар.
Taka e Govi... detska rabota. .
I posle nekoja godina odi u temi vlada na r makedonija, pluka kako zivee u vukojebina, drzavata treba ova pa ona da napravi za nego, pa odi da vadi bugarski pasosh da se iseli poshto skandinaffcite imaat socijalna pomosh 50 000 evra mesecno a ne nashata vukojebina koja ne se grizi za nego... pa kako stavre pocnuva po kladilnicite cesto da odi poshto bugarite ne mu davaat pasosh.... gubi vreme da prati fudbal.... se poshto nego mu se ebeshe 5 saata mesto da fati da uci neshto za toa vreme.

Oti ja saka :love:
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.601
Поени од реакции
6.019
според мене совршениот секс е 40 минути, ако сте ептен напалени и into one another може и саат време.
dunno, 2 саати е премногу и ми звучи ко тормозење. :toe:

Мислам ако сте си ептен намерачени, цела ноќ може да има сексуална енергија и да се издрмате убаво 5-6 пати. Имаше еден на форумов пишано дека со некоја српкиња имале секс цела ноќ некое лето во Грција. Другиот ден незнаел каде е, неможел да си дојде на себе. Ich habe keine Ahnung.
 

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.735
Поени од реакции
7.983
Имам проблем кој што не знам дали е загрижувачки или не.. па решив да ја отворам темава за да добијам ваше мислење.

Пред некој период кога имав секс издржував од 30 мин па до 2 саати и нема да лажам бев горд со оглед на тоа дека мои другари ми кажувале дека издржувале многу пократко од тоа. Сега сум во врска и не можам да издржам ни приближно до тоа, премногу кратко трае брзо свршувам, правев муабет со девојка ми околу тоа и таа рече дека воопшто не е проблем тоа не и пречи, подолго време сме заедно, но сакам да и овозможам добар секс затоа собрав храбрости и пишав за ова, секако дека она не останува со празни раце и она свршува но тоа го правам со јазик и прсти. Па ме интересира дали некако можам да го средам овој проблем, дали некој се сретнал со истава ситуација и доколку да, како ја решил. Секое мислење е добродојдено :))
И ти најде кај да отвориш тема и да ти помогнат. Бриши акаунт и бегај од тука. Освен тролови ништо нема да најдеш паметно овде. Оди на Фемина таму ќе ти помогнат секако.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
И ти најде кај да отвориш тема и да ти помогнат. Бриши акаунт и бегај од тука. Освен тролови ништо нема да најдеш паметно овде. Оди на Фемина таму ќе ти помогнат секако.
Па тие таму први ќе го наречат дека е трол и дека дошол да најде нешто за дупење на тој форум. И не знам со каков совет би му помогнале таму.
 
Член од
12 февруари 2020
Мислења
41
Поени од реакции
145
Заљубен? А свршува пребрзо? Не би рекол. Поинаку се манифестира кај мажот кога е зљубен.
Моето искуство вели дека на некои од жените им значи кога мажот ќе сврши два или повеќе пати - непрекинато во континуитет без паузи (два пати без пауза е помалку - повеќе нормално, све што е повеќе од два пати без пауза ретко се случува)
Мислам дека е битен интензитетот а не времетрањето. Треба да ја доживееш партнерката како сексуален објект кој ќе ги исполни сите твои жешки расипани фантазии, да е жестоко, да се почуствуваш како животно кое не може повеќе да ги контролира своите валкани блудни и развратни ниски страсти, да и ги искинеш гакичките со заби, да и ја распраш маичката со еден потег, да и ги испокинеш најлон чорапите, крв во очи да ти удира додека ја гледаш разголена со продорен замрзнат поглед, во уши да ти зуе, да почнеш да збивташ како рането животно, ќофте да ја сториш....итн. па нека трае и 15мин ќе свршува како луда. Ако е стерилно, млитаво и рутински и 5 саати да трае, џабе е, сексот не го бива.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom