Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

D

Deleted member 95595

Гостин
Познати вистински физички личности бе бураз. Ме виртуелни. Од кај знаеш шо створење се крие зад никој Бијонс, а? Иначе има тема за со кои форумски ликови.
Се водам по една слика шо бијонс ја имаше постирано, сликана од назад на плажа. Ако не беше то бијонс, тогаш фактички не сакам да го плеснам членот бијонс, туку женската од сликата.
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
843
Поени од реакции
1.299
Оффф ме препоти со тој гугл срч :facepalm:

Ај вака.... еве некое срање што се врти на Балканика.
Инале типкава е од мешан брак на Босанец и Порториканка. Мислам у Австрија има израснато а сега е врена а ваљда и мужена за некој наш обид од фудбалер.

А покрај пејачка е и моделка.
Тешка спонзоруша , се шлепаше кај еден типац у стан кога беше у МК, после го начека тој дотичен фудбалер да не кажувам имиња сега тука , го однесе у Германија демек знаела менаџери тами , се омажи за него и лапна еден куп пари.
Беше редовна во еден аеродромски кафич , имам искачано со неа.
Има газ ипол и не и е од праз:D
Автоматски споено мислење:

Screenshot_20210508-211854_Instagram.jpg
 
Последно уредено:
Член од
7 август 2011
Мислења
848
Поени од реакции
1.759
Ја користам оваа прилика да се потсетиме на изјава на еден голем џентлмен и господин Марио Балотели. "Би се дружел со девојка му на Нејмар."

Мачето иначе се вика Bruna Marquezine.


Screenshot_1.png

Screenshot_2.png


Screenshot_3.png


Screenshot_4.png
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.967
Поени од реакции
35.594
Тешка спонзоруша , се шлепаше кај еден типац у стан кога беше у МК, после го начека тој дотичен фудбалер да не кажувам имиња сега тука , го однесе у Германија демек знаела менаџери тами , се омажи за него и лапна еден куп пари.
Беше редовна во еден аеродромски кафич , имам искачано со неа.
Има газ ипол и не и е од праз:D
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 294765
Не сум расист, преферирам повеќе млечно бели женки ептен ми се ебоповикателни .. али на оваа би и дал да ми седне гол газ врз фаца и да тверка пола саат.
Автоматски споено мислење:


Иначе, Диана Граф. Модел, barely legal. Не пишувам шо сакам да и правам на неа оти најверојатно ќе ме банират перманентно од форумот.


FB_IMG_1621011737159.jpg

FB_IMG_1621011747251.jpg
 
Последно уредено:

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.343
Поени од реакции
7.459
Иначе, Диана Граф. Модел, barely legal. Не пишувам шо сакам да и правам на неа оти најверојатно ќе ме банират перманентно од форумот.
Само убави работи :)
 
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820
Me разочара пријателе што повеќе не си заинтересиран за моите егзотични модели :(
И јас сум разоран од @Del Boy . Да не ги сака златните чоколадца! Тоа е исто како да сака да јаде само бело "чоколадо". Тоа е исто како да ја сака Барселона без да го неќе Реал. Тоа е исто како да навива за Атлетико без да ја сака @cholismo . Ех Дел Бој , Дел Бој.
 

Византиецот

what you looking at, ass
Член од
14 март 2021
Мислења
2.601
Поени од реакции
6.022
Со Хали Бери :love:




Од пред неколку дена



И се разбира the good ol' days



мачкиште, тигрица, леопардица and so on
+ со културен карактер. Носи некоја посебна харизма во себе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom