Членови кои реагирале на порака #1751

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.953
   • Поени од реакции
    7.047
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.167
   • Поени од реакции
    51.863
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom