Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Оваа Чолисимо ги исполнува сите предрасуди за жените што се појавиле на светов.
А ти ги исполнуваш сите прашања зошто се повеќе жени се одлучуваат да бидат сингл :pipi:
Автоматски споено мислење:

Докторски :icon_lol: :icon_lol:

А еве го добитниот тикет за вечерва :icon_mrgr:
Нека бега нешто од фирмата :D
 

Макед0нер

Red Devil
Член од
7 март 2012
Мислења
744
Поени од реакции
633
Тикетов е на пријател добивка 50 иљади му го зачука Бентеке во 95 ке го пцуе цела ноќ
Автоматски споено мислење:

Тикетов е на пријател добивка 50 иљади му го зачука Бентеке во 95 ке го пцуе цела ноќ
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.909
Поени од реакции
9.507
Локомотив Јарославл 1и5+ 2.97 ( реално не ми се свигат квотава ама сабајлечки да пробам)

Северстал Череповац 1 4.80 (е ова е нешто шо ме бендисвит)
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Bruklin Nets pobeda so osnovniot hendikep -7.5 1.90.
Kratko i jasno, Sakramento se vo uzhasna forma, vo serija se od 7 porazi po red i deluvaat umreno.
Na drugata strana Nets se vo serija od 6 pobedi po red i nema somnez deka pobednickata serija prodolzuva i ke odi do 10+, imaat lesen raspored narednite utakmici.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.132
Поени од реакции
16.638
Sho e fintata atletiko sho imat tolku visok koef. so chelsea?
Па ваљда следиш Ла Лига, неколку кола мака мачат, имаа проблем со повредени играчи, и корона плус.
Одбрана назад не можат да склопат,Трипие е суспендиран а Врсаљко се повреди, капак Хименез исто се здоби со повреда и не се знае дали ќе е фит за денес. Поради тие причини Симеоне беше принуден да импровизира со 3 стопери назад шо не испадна баш најдобро решение и примавме голови како од шала.

Денес мислам дека ќе има подруг пристап на натпреварот. Јас 1 ќе ја играм, безвеза е шо мора натпреварот да го играат на непознат терен ама тоа е. За тие шо не сакаат да ризикуваат на Атлетико, за гг има 2.15 квота.
 

Lester Freamon

A man of focus, commitment, sheer will...
Член од
14 јануари 2015
Мислења
15.630
Поени од реакции
34.884
Немаше на јони 1 и 4.5+ изиграв 1 и 5.5 + и нормално паднав :D Зар мораше последната гол да не падне ццц.

Да ти се множат, секоја чест за типот!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom