Членови кои реагирале на порака #1635

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.958
   • Поени од реакции
    7.066
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Кариес

   • Мислења
    2.158
   • Поени од реакции
    1.188
   • Поени
    175
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.246
   • Поени од реакции
    52.003
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   blanco

   • Мислења
    7.557
   • Поени од реакции
    17.484
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom