Членови кои реагирале на порака #1625

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   blanco

   • Мислења
    7.557
   • Поени од реакции
    17.484
   • Поени
    205
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.243
   • Поени од реакции
    52.000
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.958
   • Поени од реакции
    7.066
   • Поени
    175
 • Вчитување…
На врв Bottom