Членови кои реагирале на порака #1623

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Macedon1um

   • Мислења
    2.506
   • Поени од реакции
    6.010
   • Поени
    150
  2. Ми се допаѓа

   KEEF

   • Мислења
    205
   • Поени од реакции
    2.314
   • Поени
    115
  3. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.243
   • Поени од реакции
    52.000
   • Поени
    205
  4. Ми се допаѓа

   Кариес

   • Мислења
    2.158
   • Поени од реакции
    1.188
   • Поени
    175
  5. Ми се допаѓа

   Klin

   Колце
   • Мислења
    4.245
   • Поени од реакции
    7.355
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom