Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Ова веројатно беше најшокантната одлука на мечот. Како ова беше офсајд, стварно не ми е јасно...

Рашфорд лагано овци си брои, го боли стојко што се дешава околу него.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.035
Поени од реакции
1.487
Ова веројатно беше најшокантната одлука на мечот. Како ова беше офсајд, стварно не ми е јасно...

Ме претече :)
Што се однесува до црвениот мислам дека тоа што се втурна со градите на напред му пресуди кога му проценуваа намера.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ме претече :)
Што се однесува до црвениот мислам дека тоа што се втурна со градите на напред му пресуди кога му проценуваа намера.
Видук има поставено клип од Џонс вс Хазард, се дискутира намерата дали сака да игра со топка или не. И за мене е престрого црвен ама тоа е.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
Не е ни пенал ни црвен али уште еднаш англиските судии на дело. Марсијал прво заринка со десната нога во тревата и не може за тоа да се даде пенал. Т.е. може. И црвен може.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.554
Поени од реакции
13.885
Не е ни пенал ни црвен али уште еднаш англиските судии на дело. Марсијал прво заринка со десната нога во тревата и не може за тоа да се даде пенал. Т.е. може. И црвен може.
Плус еден, јас никаков контакт не видов, туку чиста глума.

Ај ставете видео за секој случај, да видиме.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.036
Поени од реакции
106.833
Плус еден, јас никаков контакт не видов, туку чиста глума.

Ај ставете видео за секој случај, да видиме.
Уживај дека ќе се разбереш со некој што навива за Јунајтед.
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
1.035
Поени од реакции
1.487
Видук има поставено клип од Џонс вс Хазард, се дискутира намерата дали сака да игра со топка или не. И за мене е престрого црвен ама тоа е.
Така,видов. Во таа насока ми е муабетот,проверуваат намера и од судиска перспектива втурнувањето со гради накај Марсијал му поништува и најмала намера да игра на топка па црвениот е повикување на постоечко правило.
 
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
Плус еден, јас никаков контакт не видов, туку чиста глума.

Ај ставете видео за секој случај, да видиме.
Имаше контакт доле кај десната нога на Марсијал, да не го чепнеше ќе паднеше ко во базен. Срамен потег од Марсијал по мене, мада ко што рекоа контакт има, Бендарек има намера ама касно се повлекува. Сепак мизерна реакција од Марсијал, таа топка се шутираше од прва, ама и да не досудеа пенал во многу полоша позиција би бил ако би продужил напред.
 
Член од
3 февруари 2019
Мислења
2.483
Поени од реакции
4.135
Аман бе, да не треба случајно утре кај поп да одат на исповедање дека 9-0 ги добиле, а овие биле со црвен. Спорт е, нема риспект, играш до последна секунда. Ме боли онаа работа мене дека биле со црвен, со кој памет се залетува идиотот прва минута со онаков старт од кој може многу лесно да му летне коленото на некого. Ај сиктер.
 
Последно уредено:
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.831
Поени од реакции
10.144
Ањњњњ
Ела да те штипнам, ќе ти помини нервозата :backa:
Мартинез за Лено е Чех моментално, сакале вие тоа да го признаете или не !
Дојди да го штипниш, нека биде Мартинез најјак немам против

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.907
Поени од реакции
16.217
Зошто бе да не играат до крај, нели гол разлика се гледа ако на крајот екипите имаат исто бодови ?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom