Членови кои реагирале на порака #1621

Сите (7) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (7)

  1. Ми се допаѓа

   stratUs

   од SW
   • Мислења
    2.958
   • Поени од реакции
    7.066
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Macedon1um

   • Мислења
    2.506
   • Поени од реакции
    6.010
   • Поени
    150
  3. Ми се допаѓа

   KEEF

   • Мислења
    205
   • Поени од реакции
    2.314
   • Поени
    115
  4. Ми се допаѓа

   callejón de la muerte

   42
   • Мислења
    1.939
   • Поени од реакции
    3.011
   • Поени
    175
  5. Ми се допаѓа

   Sawyer88

   32
   • Мислења
    3.369
   • Поени од реакции
    7.108
   • Поени
    205
  6. Ми се допаѓа

   ЛУДОГОРЕЦ

   • Мислења
    1.257
   • Поени од реакции
    903
   • Поени
    175
  7. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.246
   • Поени од реакции
    52.003
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom