Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
5 март 2018
Мислења
14.898
Поени од реакции
16.208
Јович е типичен пример како не треба да се понаша еден фудбалер, треба да го има во учебници и кога ќе почнат од мали нозе да тренираат да му го посочат неговиот пример како да не прават младите фудбалери :)
Србенда глупава, зелкар.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.411
Поени од реакции
62.007
Се почна да му пропаѓа откако почна да се мотка со онаа бившата на Љаиќ.
 
Член од
9 мај 2018
Мислења
1.628
Поени од реакции
2.167
Ковачиќ, Одриозола, Себаљос, Љоренте, Тео, Брахим, Мариано... Вини, Родриго, Асенсио горе-долу. Нема да ме чуди Одегард, Раинер и Кубо да го снајди исто. :facepalm:
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.794
Поени од реакции
24.057
Ковачиќ, Одриозола, Себаљос, Љоренте, Тео, Брахим, Мариано... Вини, Родриго, Асенсио горе-долу. Нема да ме чуди Одегард, Раинер и Кубо да го снајди исто. :facepalm:
Сите купени како играчи за ротација кои не се пробија во прв тим.
Сите заедно имаат дупло, а ме мрзи да бројам можно е и тродупло повеќе титули од Атлетико како тим.
80% од овие играат прв тим во клубовите каде што се продадени/позајмени.
Како тоа се заебани од Зидан?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Гледам Милан-Торино моментално, случајно ја отварам темава и го читам Брахим и се дешава ова:


... и си викам ете зошто не успеале во Реал. :icon_mrgr:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Член од
23 август 2010
Мислења
38.035
Поени од реакции
106.829
Гледам Милан-Торино моментално, случајно ја отварам темава и го читам Брахим и се дешава ова:


... и си викам ете зошто не успеале во Реал. :icon_mrgr:
Интересна песна во позадина.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.390
Интересна песна во позадина.
Дере некое домашно црвено, слуша Не вјерује срце памети, кај и да е ќе стигне до Баја Мали Книнџа, Томпсон и Војо Стојановски. Све ќе избие од него.
У 2 и 40 ќе се скара со Васко Реал у фан клуб Реал за Винициус.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Дере некое домашно црвено, слуша Не вјерује срце памети, кај и да е ќе стигне до Баја Мали Книнџа, Томпсон и Војо Стојановски. Све ќе избие од него.
У 2 и 40 ќе се скара со Васко Реал у фан клуб Реал за Винициус.
tell me a better combo ill wait

 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.390
tell me a better combo ill wait

Ќе умреш чекајќи.
Едноставно не постои појака коНбинација од Смедеревка и кисела вода. Боговски напиток таканаречен ШПРИЦЕР.
Пиеш тон, све осеќаш. Сабајле Хирошима ти се дешава у организам после турско кафе. Очај вадиш од себе.
 
Член од
26 јануари 2019
Мислења
3.603
Поени од реакции
5.571
Ковачиќ, Одриозола, Себаљос, Љоренте, Тео, Брахим, Мариано... Вини, Родриго, Асенсио горе-долу. Нема да ме чуди Одегард, Раинер и Кубо да го снајди исто. :facepalm:
И мене баш ме Интересира како овие играчи се заебани од Реал и што е тоа слично ќе ги снајде овие на крај што ги наброја?
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.390
tell me a better combo ill wait

Сеа приметувам, добар алкохоличар си, си го испоштувал светото - литро со литро.
Има некои педерчиња ќе поебат литро ипол вода со литро Смедеревка. нот кул. Плус пола литро швепс. Класично сквернавење на Шприцерот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom