Членови кои реагирале на порака #1614

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Кариес

   • Мислења
    2.157
   • Поени од реакции
    1.187
   • Поени
    175
  2. Ми се допаѓа

   Beric Dondarrion

   Lord of Blackhaven од Riverlands
   • Мислења
    34.195
   • Поени од реакции
    51.912
   • Поени
    205
  3. Ми се допаѓа

   Klin

   Колце
   • Мислења
    4.241
   • Поени од реакции
    7.338
   • Поени
    205
 • Вчитување…
На врв Bottom