Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
21 јануари 2016
Мислења
223
Поени од реакции
119
sta je sa ottplayer.es zasto ne radi ?
 
Последно уредено од модератор:
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Omekšalo me vrime
I izgubija sam ime
Sad za sva vrimena
Idem bez imena.

Privarim se i ja
Stegne nostalgija,
I zamrznem tilo
To je vražje dilo.

Snigovi su ladni
Svaki vikend radni.
Ubit ću se radom
Kad ne mogu nadom!

Omekšalo me vrime
I izgubija sam ime
Sad za sva vrimena
Idem bez imena.

Dobro vam jutro dobri ljudi.Ugodan vikend želim svima.
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Da ispravim za ulaze u panele,ovdje je receno nesto 2 min ulaz.Ja sam mjerio prosjek je 3 min i 24 sek..Zavisi od interneta,jedan mi juce bio isppd 3 min tocno 2 min i 46 sek.Eto tocne informacije pokupi se bukvalno sve iz doticnog servera,bez skeneri i maceva..Pozdrav samo derite dok ide ide.Iako ima vani za sto zivota listi,mislim da se za sad netreba mucit oko iptv treba uzivat u koroni jos malo..
Iskreno mene zanima samo jedna stvar, jel ja i ostali mozemo ocekivati ista vise od vas par clanova(koji znate te radnje), osim da citamo kako se hvalit da znate da upadate u panele i pokupite sve!

A sta radite sa tim sto pokupite ,cemu ih cuvate, vidim neki ovdje pisu 5 puta komentar da traze neku lijevu listu i niko im ne da, jel to fer od strane vas koji mozete da pokupite sve sto zelite? Kako onda da se mi 'mutavci' osjecamo ako ne zelite da podijelite nista sa nama, da pitamo kako se to radi unaprijed znam da to necemo da dobijemo od vas, ali moze bar nesto!
Po pisanju nekih da se zakljuciti da vas nema previse mozda vas 4 5 odavde sto znaju to!
Автоматски споено мислење:

I jos mesto, uredu je ako se neko pohvali da nesto zna al ako zeli pomoci, podijeliti nesto. Stalno slusam kritike za neke clanove pogotovo ove neiskusnije, samo traze nista ne nude, ne postavljaju, a sta oni jadni da postave ponude, kad im treba 2 dana sleniranja da uhvate neki mac jos ako i znaju skenirati i na taj nacin za neke smijesan, sta od njih traziti uopste kad neki upadnu u panel za 2-3 minuta i nakupe se za 100 godina zivota. Pa nece niko 100 godina, podijelite bar 10%, a tih 90% ako zelite cuvajte i za neki drugi zivot!

Iskreno ovo kad sam procitao osjecam se pomalo jadno, mozda i nisam jedini sti se osjeca tako, mozda to i cilj bio, dosao sam ovdje sa ciljem da naucim nesto, da dobijem koju listu, vecinom i ako se dobije nesto to dobijemo od ovih sto isto skeniraju, muce se sa combo listama! Al valjda je tako i u zivotu inace pa i ovdje!

I da samo bez ljutnje, ovo sam morao napisati jer mislim da vecina misli to al ne zeli da napise!
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom