Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
moze, kome da se obratim da je kupim
meni
Автоматски споено мислење:

Kad sam juče rekao kakva bitka, zdrava, nova, itd... evo dokaza ko je najbolji. Boljeg od ovog nema.
Šteta što može maksimum 20 slika da se doda, imam još.

Автоматски споено мислење:

evo još malo sličica, uživajte... Ovo je samo deo, mrzi me više da slikam...
Автоматски споено мислење:

Samo deo...


Džabe mi pišete na pp, portal nikom ne dajem, treba svi da popalite skenere sad. A i džabe ćete skenirati jer je maksimalna zaštita, svaki stb zaključan je za mac od klijenta.
Ovo nema za dz, jedino da platite pa da gledate, nema test lista itd...
Pa netreba skener da te nademo
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
@Starbucks1 , a i site drugi sto kucate tuka po celi denovi(sekoja cest na isklucoci), a da kazete nesto pametno da procitame ako vise pisuvate a ne samo da si gi merite, toa mozete i na chat, bas me zabole koja lista se krie pozadi site ovie sliki i kolku pari ke bila i kolku e zastitena i kolku pari bi bila kad bi bila. Pisuvajte nesto ako istoto bi mu posluzilo na nekoj drug, a ako sakate da se pofalite ovde ne e mestoto bidejki za ova bravo nema da dobiete od nikoj. Fala prijatno, odgovor ne e potreben da davate dovolno e samo da ne odite offtopic
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Ми испрати @Elvis saban clientportal пред 3-4 месеци , ако толку те интересира а знам дека не ти е тоа намерата , сепак ке те удостојам со одговор
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ми испрати @Elvis saban clientportal пред 3-4 месеци , ако толку те интересира а знам дека не ти е тоа намерата , сепак ке те удостојам со одговор
nemas potrebe tako da mislis, da si mene pitao odavno bi gledao, pitaj @Elvis saban koliko i sta je dobio od mene, sad cu videti da ti posaljem
 

Kajgana Shop

На врв Bottom