Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
a samo si ti insistirao na ovoj koja je objavljena još pre 7 meseci !!!!
i onda sam kriv ja, a ne onaj koji je objavio (kako ti kazes) pre 7 meseci
Автоматски споено мислење:

ljudi, ne moze se (i ne treba) nikom nista zabraniti,
objavio, pa sta, njegova odluka (mogu ja sa tim i da se ne slazem)
ali vi prebacujete ljudima, koji su nesto nasli na netu i to objavili :confused:
Автоматски споено мислење:

prebacujete ljudima, koji su nasli nesto, na recimo 4 foruma, pa to objave ovde, gde je tu logika
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
nije forum dobrotvorna ustanova, nego jazbina ljutih guja
Автоматски споено мислење:

ako ti ne znaš šta je poštenje ... onda tu svoju filozofiju neznanja ne generalizuj !!!
pitao si ... ako hoćeš pošalji ... i ja sam ti poslao !!!
ako je postenje, ono sto dobijes da nikome nikada ne dajes i ne objavljujes na netu, onda sam ja jedan od retko postenih ;)
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
eh, to me podseti na Zorana Radmilovića u seriji Više od igre:
kaže načelnik: bolje živ magarac nego mrtav lav
na to Radmilović ogovara: tu poslovicu su i izmislili magarci !!!
 
Член од
1 септември 2020
Мислења
221
Поени од реакции
589
Ja sam mislio da je ovaj forum za druzenje,prijateljstva,razmena iskustva i najbitnije SOLIDARNOST!!!-Ali vidim da ne ide na dobro...neki çak i nude liste za nekoliko eura...Jedna stara poslovica kaze "Kad se staro djubre zapali...."....Prijatan vam vikend!!! ....PS:kome treba lista slobodno neka se jave ,za uzvrat trazim samo osmeh i hvala!!! :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
heheheheee, pa vi ste stvarno cudni, sad je lista 8e :D
Автоматски споено мислење:

@konan777 poslao si mi 2 primera (jedina koji rade) sat trakt strima, koji su vec objavljeni na netu i to javno govoris ovde na forumu, mislim .....
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Ja sam mislio da je ovaj forum za druzenje,prijateljstva,razmena iskustva i najbitnije SOLIDARNOST!!!-Ali vidim da ne ide na dobro...neki çak i nude liste za nekoliko eura...Jedna stara poslovica kaze "Kad se staro djubre zapali...."....Prijatan vam vikend!!! ....PS:kome treba lista slobodno neka se jave ,za uzvrat trazim samo osmeh i hvala!!! :)
bilo je za nekoliko eura sad vec je za 8eura uhvatala go inflazija.:):)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
Ja sam mislio da je ovaj forum za druzenje,prijateljstva,razmena iskustva i najbitnije SOLIDARNOST!!!-Ali vidim da ne ide na dobro...neki çak i nude liste za nekoliko eura...Jedna stara poslovica kaze "Kad se staro djubre zapali...."....Prijatan vam vikend!!! ....PS:kome treba lista slobodno neka se jave ,za uzvrat trazim samo osmeh i hvala!!! :)
da,da, ja nisam nikome nista dao, pokazao, uputio i naucio ga necemu, bravo, svaka ti cast
Автоматски споено мислење:

@Senko-Skopje kada si me ti za nesto pitao ili trazio, pa ti ja nisam udovoljio
Автоматски споено мислење:

Vlasnici panela koji žele da obogate svoju ponudu sa svim lokalnim kanalima iz Srbije neka mi se jave isključivo na pp radi više informacija. Ovde neću komentarisati ništa.
P.S Samo vlasnici panela i niko drugi.
a, sta ovo npr. treba da znaci, na to niko ne reaguje
Автоматски споено мислење:

samo da obavestim forumase kakvo je stvorenje clan @konan777
preti mi kako ce mi doci u kucu i pobiti sve zivo
 
Последно уредено:
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Kad sam juče rekao kakva bitka, zdrava, nova, itd... evo dokaza ko je najbolji. Boljeg od ovog nema.
Šteta što može maksimum 20 slika da se doda, imam još.

Автоматски споено мислење:

evo još malo sličica, uživajte... Ovo je samo deo, mrzi me više da slikam...
Автоматски споено мислење:

Samo deo...


Džabe mi pišete na pp, portal nikom ne dajem, treba svi da popalite skenere sad. A i džabe ćete skenirati jer je maksimalna zaštita, svaki stb zaključan je za mac od klijenta.
Ovo nema za dz, jedino da platite pa da gledate, nema test lista itd...
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom