Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Член од
23 август 2015
Мислења
240
Поени од реакции
434
Иаку до сега бев за останување на Оле сепак од натпревар во натпревар ме демантира дека е достоен да биде тренер на Јунајтед
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.644
Поени од реакции
9.223
Не зезај, уште од нашиве дебилчиња фали да почне да брани. Го фати на крива нога.
Абе рака да кренеше, ама да се обидеше... не мора да ја одбрани. Имам впечаток дека понекогаш прерано се откажува од такво нешто. Ќе ја прегледам после ситуацијата дали беше стварно на крива нога.

Sent from my SM-A750FN using Tapatalk
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
1.709
Поени од реакции
2.036
Што не го пушти Телеш наместо телетето англиско, не ми е јасен ОГС.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Уште и убедливо тепавме на крај.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Па цел натпревар беше подобар Јунајтед, нормално е да добие. Инаку, убедливо најголема разлика во играта на Манчестер прави Рашфорд кога е во форма.
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Заслужи Рашфорд гол а и Мегваер по сите срања.
Најмногу ме радува за Мегваер што одигра одличен натпревар. Срамота е Јунајтед со оваа средина, со 5 фудбалери кои знаат да играат фудбал, да губи од екипи како Кристал Палас. И Погба влезе многу мотивиран и одлично одигра.
 

Ryan Giggs

tearing you apart since 1991
Член од
27 мај 2009
Мислења
11.421
Поени од реакции
20.125
Лошо почнаа но се добро се заврши. Доколку ја оценуваме силата на нашиот противник денеска, се освен победа ќе значеше дебакл. ГГМУ

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Па цел натпревар беше подобар Јунајтед, нормално е да добие. Инаку, убедливо најголема разлика во играта на Манчестер прави Рашфорд кога е во форма.
Ако ги читаш мислењава од почеток ќе помислиш со топка се немаме составено. Реално освен Шо што ја заеба и уште еден момент кај што среќа се сплетка Минимакси, другото беше доминација на МЈ.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Па цел натпревар беше подобар Јунајтед, нормално е да добие. Инаку, убедливо најголема разлика во играта на Манчестер прави Рашфорд кога е во форма.
Па спомни бе дека и неиграњето на Погба е голем плус :pos:
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Па спомни бе дека и неиграњето на Погба е голем плус :pos:
Одлично одигра Погба откако влезе. Не е само за инает да се зборува.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom