Швалерисување....

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Тоа што некој типичен балкански МОРКОВ од човек со ножици тетоважа на раце сака да ја изневерува жена му е погрешно и ниско(не викаме дека не е да го правдаме) но мегутоа и треба ли нивниот брак да се објавува јавно пред цела држава?
Апсолутно треба. Работата беше сакам да сум мангуп, ама да не сносам последици. Следниот пат некој оженет морон кога ќе се обидува да клецне нешто настрана преку фејсбук ќе се подзамисли малку дали му се исплаќа ризикот за малку секс.
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2018
Мислења
1.204
Поени од реакции
1.811
Ти бе ме немаше на блок ставено ?
Не ни ги отворив, е до толку ми е дојдено до газот на Фросето, да беше некој мандак можи ќе ги загледав подетално :toe:
Epa koga gi nemas videno slikite sto se fakjas odma da zboris. Isto kako sto gledas pakistanska 2 liga. Se ponasas kako sve da znaes i gledas a u stvari vrska nemas od nisto.
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.860
Поени од реакции
54.394
Мене најјак момент од целиот разговор ми е, оваа земала се изнапишала, Војна и Мир ја раскажала и овој и вика ај бе не ми филозофирај, жена ми сеа заврши филозофски :vozbud:

Бабуш глуп е овој, се глеа дека нема потенцијал за некое тешко швалерисување, им пишува на некои гробинки ко оваа со надеж дека ќе го стаи на топло па после ќе раскажува hehe bac ja ako sum zenet pak si *со средниот прст тропка по маса na strana hehehe *натегнува ѕидарско, намигнува.

Не знам кој е поглуп у ситуацијава, дали оваа гробиштава што со тој сурат сепак добила понуда за секс па макар и од ваков морков ко рисево или ова глупчово што воопшто стартува ваква ругоба и не глеа уште на стартот дека nes jebat. Требало да прекине на време.

Вака the damage is done, овој не верувам дека ќе добие развод а оваа ќе остане со 0 понуди за секс и најверојатно барут сува до крај на живот.

А мислам дека се има изрокано со далеку погрд од дружево.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Pa koj kur potrebata da komentira ako ne videla.
Прашај ја неа. :)

Инаку, другарка ти (девојка0) ми праќаше по 10 ПП пораки дневно, скоро секој коментар во посебна порака, пријавив и нула реакции. Среќа некако се смири. Кога сме на темата. ;)
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.902
Поени од реакции
16.213
Pa koj kur potrebata da komentira ako ne videla.
И Фросе ќе најде стап, и Стефан ќе ебни нешто настрана ама ти ќе останиш вечити тажен лик кој единствен допир со женскиот пол му е да се расправа со нив на кајгана форум :backa:
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.143
Поени од реакции
23.248
Прашај ја неа. :)

Инаку, другарка ти (девојка0) ми праќаше по 10 ПП пораки дневно, скоро секој коментар во посебна порака, пријавив и нула реакции. Среќа некако се смири. Кога сме на темата. ;)
Pa eve ti ja branish, pa tebe te prashuvam.

Ne znam za koja drugarka mi zboruvash.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.902
Поени од реакции
16.213
@cholismo за некоја што не се замара, многу мислења изнапиша во небитна тема каде што пишуваат само несалам луѓе...
Не ќе да си нешто поарна.
Па ме тагнуваат, а јас културна, не сакам да не им вратам на коментари :pipi:
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Pa eve ti ja branish, pa tebe te prashuvam.

Ne znam za koja drugarka mi zboruvash.
Чудо големо ако не воочила или не видела.

Добро чим не знаеш. Може затоа и нула реакции, ама не е тоа темата. :)
 
Член од
22 јуни 2019
Мислења
813
Поени од реакции
1.295
Па ме тагнуваат, а јас културна, не сакам да не им вратам на коментари :pipi:
Така де, трај си и стефчо така од култура пишува и па сеа тоа ножицата на раката у гз ќе си ја пикне.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.902
Поени од реакции
16.213
Така де, трај си и стефчо така од култура пишува и па сеа тоа ножицата на раката у гз ќе си ја пикне.
Ама јас не спомнав во ниеден коментар за дуото, туку враќав на реплицираните постови :toe:

Постот мој за несалам се однесуваше на оние кои забегаа тотално и по цел ден равенки решаваат за да откријат што точно се случило,божем некој јак фактор се и двајцата па ајде ќе ги думаме по цели денови, ни први ни последни со ваков циркус.

Инаку фала богу сите искоментиравме, се насмеавме тро и то е то :)
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205
Прашај ја неа. :)

Инаку, другарка ти (девојка0) ми праќаше по 10 ПП пораки дневно, скоро секој коментар во посебна порака, пријавив и нула реакции. Среќа некако се смири. Кога сме на темата. ;)
А ха, ќе ја рефрешираме темата: Како да го откачам?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom