Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Секако дека и утре ќе дојдам со истите информации и тефтерчето на Мурињо, уште еднаш да ги споделам тука за да видат сите колкав фејкер и преварант е Клоп и каков муљ од фудбалски колектив е Ливерпул. И да ме просветлиш со некоја нова финта, попатно.

Професоре. :pos:
Добро, не доаѓај.
Да не биде после "ама, не ми дае шанса".
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.505
Поени од реакции
62.325
Со оглед на тоа дека Лингард се смета за млад талент на 27 години, таман ке се фати Телес тука.

 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.979
Поени од реакции
55.058
Или тоа или фркаат вака форс, за да спуштат цена за Сар.
Не би се противел нит на еден, нит на друг.
Лев бек, играч за врска, офанзивец. Уште штопер фали, мада се збори дека Фабињо ќе покрива таму ако има потреба а Тиаго/Хендо на 6ка.
Алисон​
Арнолд-Фабињо-Ван Дајк-Робертсон​
Вајналдум-Тијаго-Хендерсон​
Салах-Фирмино-Мане​
:love:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Член од
10 декември 2010
Мислења
6.259
Поени од реакции
7.263
И се' ова со нет спенд од околу 12-13м фунти по преоден рок од кога е дојден :love:
Ова фановиве на Ливерпул се научна фантастика, ко сите да се евреи од прв до последен, се цинцарат за сешто и се радуваат на добра економија ...
 
Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ова фановиве на Ливерпул се научна фантастика, ко сите да се евреи од прв до последен, се цинцарат за сешто и се радуваат на добра економија ...
Тоа се вика домаќинско работење. Не е наш проблем што магот Ед Вудвард ништо не сака да ве научи :D
 
Член од
24 март 2010
Мислења
15.146
Поени од реакции
25.577
Тоа се вика домаќинско работење. Не е наш проблем што магот Ед Вудвард ништо не сака да ве научи :D
Вудвард е домаќин човек, добра пара носи дома. Ама децата се наркомани му се погодија.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.399
И јас се слагам дека постот на Стелт е оф топик, си има бундес тема за тоа.
Не може постот да ми е оф-топик, не пишав ништо за утакмицата, ниту пак го спомнав Шалке.

Постирав асистенција со рабона што сепак е фудбалско знаење и припаѓа во тема Фудбалски дискусии.

Ајде сега врати го постот тука.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не може постот да ми е оф-топик, не пишав ништо за утакмицата.

Постирав асистенција со рабона што сепак е фудбалско знаење и припаѓа во тема Фудбалски дискусии.
За трансфери е темава. За фудбалско знаење, може да постираш и во ДК и во фудбалски вести и во Бундес ама се знае каде припаѓа мислењето.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.399
За трансфери е темава. За фудбалско знаење, може да постираш и во ДК и во фудбалски вести и во Бундес ама се знае каде припаѓа мислењето.
Промени го насловот ако е само за трансфери темата. Горе пишува и фудбалски дискусии..
А не да ве читам 5 страни со РАТМ како баби на бунар.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom