Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 декември 2015
Мислења
234
Поени од реакции
258
Prošle su godine sjajne.
Napola zamišljen i suh.
Ovo lice ne otkriva tajne.
Bio sam dobar ko kruh.

Neke mećave sam imao.
Život mi prođe u nadi.
Sve sam to srcem snimao.
Zamalo umro od gladi.

Ne, nisam u očaju pao.
Iz vatre je krenuo dim.
Ja sam to sam odabrao.
I sada se nosim s tim.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
Vagabundo,danas nekako kao da si pao u depresiju....e sta çes,zivot je nekad"suh" ali ponekad i dobar "kruh" :)
 

antibiotic1

Aquamaniac
Член од
8 септември 2013
Мислења
150
Поени од реакции
70
Имам едно прашање. Досега бев на iptv community цела година, или поранешно рапидиптв, но еве истекува за брзо. Сакам да ги сменам бидејки EPG-to никако да го средат еднаш за секогаш. Исто така ке им пишам дека hbo2 мк не работи како што треба и не се замараат да ја најдат со мк превод туку која и да е ја ставаат на нејзино место па макар и немала превод.
Е сега, дали ке може да ми препорачате нешто налик на овој што го имав ? Ценовно макс можам да давам 80евра годишно.
За GoTit читав но никако тие со продавниците се лудница неможеш крај да им фатиш која е вистинската..(ова би било план Б ако првата не работи)
Фала ви
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
Neka oproste svi kojima nisam poslao liste a pisali su na pp,obustavljam slanje zbog jednog clana kojem sam poslao 2 liste,koji je jako nezadovoljan i sa jednom i drugom,jedna mu je kratka,kanali su ok ali kao nezadovoljan kvalitetom slike,hoce full hd,nema mu videoteke pa je jako nezadovoljan poklonom,druga mu je razbacana,nije zadovoljan kako su kanali poredani,tako da sam se razocarao ,gledas da das listu,da "pomognes"ako mu ta lista treba,a ispade da sam ga prevario...I nikad mi nije jasno,zasto traze liste oni koji imaju,i ostanu uskraceni oni kojima treba,jer se nemoze svima odgovoriti
 
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Neka oproste svi kojima nisam poslao liste a pisali su na pp,obustavljam slanje zbog jednog clana kojem sam poslao 2 liste,koji je jako nezadovoljan i sa jednom i drugom,jedna mu je kratka,kanali su ok ali kao nezadovoljan kvalitetom slike,hoce full hd,nema mu videoteke pa je jako nezadovoljan poklonom,druga mu je razbacana,nije zadovoljan kako su kanali poredani,tako da sam se razocarao ,gledas da das listu,da "pomognes"ako mu ta lista treba,a ispade da sam ga prevario...I nikad mi nije jasno,zasto traze liste oni koji imaju,i ostanu uskraceni oni kojima treba,jer se nemoze svima odgovoriti
Jako bezobrazno s tvoje strane. Slijedeći put lijepo sredi čovjeku playlistu. Ako treba sjedi i slaži listu iz 10 višekonekcijskih. Lijepo pitaš kojim redom hoće kanale, koje kvalitete, koje filmove i serije želi. Tek onda pošalješ čovjeku. Možeš valjda odvojiti 5-6 sati da ispuniš želje ljudima. Cccccccc kakav si brate....
 
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
Neka oproste svi kojima nisam poslao liste a pisali su na pp,obustavljam slanje zbog jednog clana kojem sam poslao 2 liste,koji je jako nezadovoljan i sa jednom i drugom,jedna mu je kratka,kanali su ok ali kao nezadovoljan kvalitetom slike,hoce full hd,nema mu videoteke pa je jako nezadovoljan poklonom,druga mu je razbacana,nije zadovoljan kako su kanali poredani,tako da sam se razocarao ,gledas da das listu,da "pomognes"ako mu ta lista treba,a ispade da sam ga prevario...I nikad mi nije jasno,zasto traze liste oni koji imaju,i ostanu uskraceni oni kojima treba,jer se nemoze svima odgovoriti
E jbg sto bi rekli nasi " ima gi razni", a da sam na tvom mjestu ja bi mu reko : šalji 100 "jura" ima da ti dam listu "par exelans" ....Pozdrav tebi...
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
559
Поени од реакции
1.341
Neka oproste svi kojima nisam poslao liste a pisali su na pp,obustavljam slanje zbog jednog clana kojem sam poslao 2 liste,koji je jako nezadovoljan i sa jednom i drugom,jedna mu je kratka,kanali su ok ali kao nezadovoljan kvalitetom slike,hoce full hd,nema mu videoteke pa je jako nezadovoljan poklonom,druga mu je razbacana,nije zadovoljan kako su kanali poredani,tako da sam se razocarao ,gledas da das listu,da "pomognes"ako mu ta lista treba,a ispade da sam ga prevario...I nikad mi nije jasno,zasto traze liste oni koji imaju,i ostanu uskraceni oni kojima treba,jer se nemoze svima odgovoriti
A nebi bilo lose da napises ko je u pitanju.Da se drugi clanovi,koji mu salju liste,ne blamiraju,vec da srede listu prije slanja.
 
Член од
3 август 2016
Мислења
174
Поени од реакции
182
Dobar dan svima ako ima neka ex yu lista bio BiH zahvalan pozzz ne treba mi neka ogromna nego obična lista
 
Член од
11 јуни 2011
Мислења
377
Поени од реакции
183
Zdravo, me interesira iptv dobra so pogolem izbor na kanali 7 8000 bez seckanje i so 2 linii. Ako moze da mi preporacate. Fala
 

Kajgana Shop

На врв Bottom