Коронавирус (COVID-19) - Општа дискусија

Munze

Dr. Oetker
Член од
21 јули 2020
Мислења
203
Поени од реакции
195

УДРИ БАТООООО!!:oleee::jeeee::oeoeoe:
Ovie ko da ne videle ziva muzika i zurka. Poentata bese koga veke nemozes da patuvas nikade da se iskoristi barem ova leto poinaku. Odi na planina. Odi na ezero ama eden dva dena. Odi na selo be pomini so baba dedo. Odi istrazi go kokino. Ja ne znam stvarno. Ako mladinata ne se oseti sto se zurki i zabavi dosega vo ovoj vek ja ne znam... Samiot zivot e takov veke ama koa gledas deka sjebana e 2020 god od mnogu aspekti so ova ludiloto togas gledaj porazlicno nekako da se pomini so bilo koj e kade. Ova ste go pravele minatite leta ke go pravime i drugite sho idat. Samo sega razlicna e situacijata.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.898
Поени од реакции
16.212
Ovie ko da ne videle ziva muzika i zurka. Poentata bese koga veke nemozes da patuvas nikade da se iskoristi barem ova leto poinaku. Odi na planina. Odi na ezero ama eden dva dena. Odi na selo be pomini so baba dedo. Odi istrazi go kokino. Ja ne znam stvarno. Ako mladinata ne se oseti sto se zurki i zabavi dosega vo ovoj vek ja ne znam... Samiot zivot e takov veke ama koa gledas deka sjebana e 2020 god od mnogu aspekti so ova ludiloto togas gledaj porazlicno nekako da se pomini so bilo koj e kade. Ova ste go pravele minatite leta ke go pravime i drugite sho idat. Samo sega razlicna e situacijata.
Оваа е неизживеана младина, овие гарантирам дека прв пат на од ор одат, види ги како црекат бе како од золошка испуштени, види го оној со столот во рака :pos:, тој на столот седнат со педерката преку рамо, то таванот паѓа тој кулира као демек Кристијан Голубовиќ :ROFLMAO: Ова видео вирално треба да стани низ цел свет, целото видео е прича за себе.
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
4.539
Поени од реакции
7.214
Ovie ko da ne videle ziva muzika i zurka. Poentata bese koga veke nemozes da patuvas nikade da se iskoristi barem ova leto poinaku. Odi na planina. Odi na ezero ama eden dva dena. Odi na selo be pomini so baba dedo. Odi istrazi go kokino. Ja ne znam stvarno. Ako mladinata ne se oseti sto se zurki i zabavi dosega vo ovoj vek ja ne znam... Samiot zivot e takov veke ama koa gledas deka sjebana e 2020 god od mnogu aspekti so ova ludiloto togas gledaj porazlicno nekako da se pomini so bilo koj e kade. Ova ste go pravele minatite leta ke go pravime i drugite sho idat. Samo sega razlicna e situacijata.
Немој аман село и планина младиве да одат. Ќе треба шерпасите од Хималаја да ги донесеме да им го собираат ѓубрето, шо би рекле охриѓани
 

пунтер

betfair trader
Член од
21 март 2011
Мислења
4.875
Поени од реакции
7.744
Оваа е неизживеана младина, овие гарантирам дека прв пат на од ор одат, види ги како црекат бе како од золошка испуштени, види го оној со столот во рака :pos:, тој на столот седнат со педерката преку рамо, то таванот паѓа тој кулира као демек Кристијан Голубовиќ :ROFLMAO: Ова видео вирално треба да стани низ цел свет, целото видео е прича за себе.
Pa dobro e vaka ovie provincijalcive da vidat malku kako izgledat gradski faci.
 

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
775
Поени од реакции
1.160
Ќе ми каже некој зошто изгубивме 4 месеци по полициски часови, рестриктивни мерки за исправање на кривата? Ја исправивме?
Не сме Шведска зато, ама сега наеднаш станавме.
 
C

CoolIris

Гостин
Откритие на деценијата е Трпејца!!!
Корона чудово требаше да ни се случи за да ги спознаеме убавините на нашата држава. Штета што за кратко време се ќе биде упропастено.
 

Сталкерот

Резидентен космонаут
Член од
5 јуни 2012
Мислења
5.733
Поени од реакции
7.545
Како рече Филипче, мора да се навикнеме да живееме со вирусот. Епа еве младичиве се привикнуваат, додуше со припомош на алкохолни и други супстанци, ама се привикнуваат.

Ќе ми каже некој зошто изгубивме 4 месеци по полициски часови, рестриктивни мерки за исправање на кривата? Ја исправивме?
Не сум баш сигурен дека на ова се мисли коа викаат "мора да се навикнеме да живееме со вирусот". :)
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.536
Поени од реакции
14.669
Откритие на деценијата е Трпејца!!!
Корона чудово требаше да ни се случи за да ги спознаеме убавините на нашата држава. Штета што за кратко време се ќе биде упропастено.
колегиве мои сите се жалеа дека многу се нафрлале од водата таму, дали нешто отпад почнало да се фрла таму незнам ама 4ца беа таму летово и сите со истиот проблем.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.898
Поени од реакции
16.212
За Трпејца слушнав дека проблем со канализација, фекалии истекле во водата.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom