Секс...

D

Deleted member 95595

Гостин
За првата реченица... од каде си толку сигурен? Може имам фетиш да ебам мажи со стреп он. Може сум лезбејка/бисексулака... Можеби немам исто чувство како ти кога пенетрираш, ама тоа не значи дека не уживам.
И од кај знаеш дека не би уживал ако некој ти ја масира простатата, ако не си пробал? Машки шупак не се дава? А гејовите? Сакаш да ми кажеш дека хомосексуалците не уживаат при пенетрација? Ок, не сите, оние кои се пасив само, или пасив по потреба.
Не му ја имат некоја убо измасирано простата, зато е ваков, остај го :)
 
Член од
12 јули 2020
Мислења
23
Поени од реакции
38
Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
Gay? or not gay? Не сум сретнал до сега str8 пријатели или другари кои ова би го побарале од партнерот, а да поразговарате вие двајца отворено за целава ситуација па можеби ќе ти се расчистат некои дилеми.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Во анусот имаш многу нервни завршетоци кои реагираат на дразба. Ако аналниот секс е изведен како што треба, и те како знае да биде задоволувачки.
Што е секс за тебе? Само кога хетеро маж вагинално, со помош на половиот орган, задоволува хетеро жена? :)
За кого задоволувачки?
Автоматски споено мислење:

На Боди му се немаме десено затоа вика, инаку ќе се лигавеше уместо да вика.
Не дај боже со тебе и Агда....ќе треба обезбедување да земам :pos:
Автоматски споено мислење:

Ам глеаш Боди шо вика, не било тоа секс. :icon_lol:
Мислев на моментот, ти со пластика опашана.
 
Последно уредено:
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.382
Замисли ти со пластиката опашана и му го швркнеш на партнерот.....секс ли е тоа?
Секс е. И оралниот секс е секс, и кога две девојки се задоволуваарт меѓу себе со играчки е секс. Сѐ е секс.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Секс е. И оралниот секс е секс, и кога две девојки се задоволуваарт меѓу себе со играчки е секс. Сѐ е секс.
Ние може да го дефинираме како сакаме, каде е задоволството тука?
Идам кај една масажерка у задње време зема прстиве да ми ги масира стигна до средниот и онака со некое уље како да ми го дрка....ме напали :pos:
Тоа секс ли е?
Или преку камера...camsex го викаат нели, ни с од секс не е. Иако у заебанција ми свршувале на камера.

Ако не постои можност двајцата да свршат у исто време не би го нарекол секс. А ова со простата масажа заеби, од тука натака е провалија....секое машко со здрав памет така размислува. Тоа што кај жените е нормално кај мажите може да е опако, и најчесто е.
Многу прости работи се овие.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.655
Поени од реакции
38.839
Ние може да го дефинираме како сакаме, каде е задоволството тука?
Идам кај една масажерка у задње време зема прстиве да ми ги масира стигна до средниот и онака со некое уље како да ми го дрка....ме напали :pos:
Тоа секс ли е?
Или преку камера...camsex го викаат нели, ни с од секс не е. Иако у заебанција ми свршувале на камера.

Ако не постои можност двајцата да свршат у исто време не би го нарекол секс. А ова со простата масажа заеби, од тука натака е провалија....секое машко со здрав памет така размислува. Тоа што кај жените е нормално кај мажите може да е опако, и најчесто е.
Многу прости работи се овие.
Боди ти само кур у пичка поштоваш, олд скул си значи, респект за ова.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Боди ти само кур у пичка поштоваш, олд скул си значи, респект за ова.
За женско е нормално некој да и ги потпунуе дупките, и обратно кај мажите. Тоа е основен принцип, се друго е болна работа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom