Општи дискусии за ТВ серии

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.504
Поени од реакции
33.662
не се заебавај, само јас и ти ли ке ја гледaме ? :D
Ke privlece i novi fanovi kon igrite, samo da ja napraat ko so treba.


Ko sme kaj Amazon, neli ke imase ultra skapa LOTR serija, so se desi tamu? Skeneri pred vrata imaa za da ne izlezat spojleri, blindirani prozorci...
 
Член од
7 април 2015
Мислења
2.650
Поени од реакции
1.538
Ke privlece i novi fanovi kon igrite, samo da ja napraat ko so treba.


Ko sme kaj Amazon, neli ke imase ultra skapa LOTR serija, so se desi tamu? Skeneri pred vrata imaa za da ne izlezat spojleri, blindirani prozorci...
Трбаше да почне да се снима сега во Февруари но се одложи поради Короната, ако се оправи ситуацијата прва епизода во 2021.
 

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.357
Поени од реакции
25.051
Би препорачал подалеку од ова нешто наречено Амбрела Академи. Одамна ја изгледав прва сезона и уште се јадам жив што си дозволив такво нешто.
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Би препорачал подалеку од ова нешто наречено Амбрела Академи. Одамна ја изгледав прва сезона и уште се јадам жив што си дозволив такво нешто.
Мене ми легна 1 сезона,тебе не. друг исто ке биде да и така натака
 
Член од
15 август 2009
Мислења
2.023
Поени од реакции
4.872
Би препорачал подалеку од ова нешто наречено Амбрела Академи. Одамна ја изгледав прва сезона и уште се јадам жив што си дозволив такво нешто.
Јас уште се чудам како ја догледав. Многу подобри сум баталувала
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.767
Поени од реакции
33.509
И за Ozark нема тема. Really guys? Ќе почнам да се разочарувам!
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
На прва страна е...
Па на прва страна е, ама нубскиот @dragonsky ја пишал на кирилица. А другиов нуб барал само на англиски.
Нема да му е првпат на драгонски да прави вакви работи но можеби првпат да нe` доведат до проблем од олкави размери.
Сега ти како aspiring мод смени го насловот. Или ти беше само на одредени под-форуми мод?
Тогаш сугерирај му на некој што може.
Но не мораш, не е ова ништо важно, уште па ја коа ти го барам...
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.329
Па на прва страна е, ама нубскиот @dragonsky ја пишал на кирилица. А другиов нуб барал само на англиски.
Нема да му е првпат на драгонски да прави вакви работи но можеби првпат да нe` доведат до проблем од олкави размери.
Сега ти како aspiring мод смени го насловот. Или ти беше само на одредени под-форуми мод?
Тогаш сугерирај му на некој што може.
Но не мораш, не е ова ништо важно, уште па ја коа ти го барам...
Ти не си ни активен во темата, прашање е воопшто и дали ја гледаш серијата.
Што те тангира тебе како е насловена темата и уште повеќе па и да се менува на твое барање? И уште па од член што не е ни модератор на подфорумов.

Свашта циркулира низ темиве значи...
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.610
Поени од реакции
11.154
@Zlatikevichius, и ти смени го сега насловот на Succession на кирилица, па да видам дали @dragonsky ќе ја најде.

Суццессион
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
За тие што ја пратите This is us, постојано ли е толку драматична, да не речам малце лигава серијава?

Одамна ми е watch list, не сум почнала асално да ја гледам, али имам фатено неколку епизоди на фокс. Она флешови и цик цак моменти не ми сметаат, колку што ми е прелигава за мој вкус. Јас мислев фамилијарна драма, посериозни Шејмлес ситуација, али овие не можам да ги сфатам озбилно. Прашувам за да ја тргнам од листа и не ја земам в предвид за гледање воопшто.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom