La Liga Santander 2016/2023

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
5 март 2018
Мислења
14.891
Поени од реакции
16.203
Зверот влезе и по 5 минути црвен :ROFLMAO: алал нека му е
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Двајцата имаат исто голови/асистенции ама Felix има дупло повеќе минути изиграно. Тежок флоп...
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.891
Поени од реакции
16.203
Ден на жалост за Мадридистите, наредна утакмица едноминутно молчење во знак на сочуство за браќата :icon_lol:
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.554
Поени од реакции
13.885
Двајцата имаат исто голови/асистенции ама Felix има дупло повеќе минути изиграно. Тежок флоп...
Едниот 120 милиони другиот 0. Едниот 17 години, другиов 20. Има разлика :toe::D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.891
Поени од реакции
16.203
Ако не тролате евентуално за Феликс тогаш да одите на преглед кај матичниот утре температура да ви мери :)
Јас бев против тоа да се фрлат 120 мил за 19 годишен играч од Португалска лига со една сезона изиграна ама тоа се веќе други ствари и друга тема на муабет.
Ама да го деградираш талентот на Феликс и да го означиш со ФЛОП по првата сезона во новиот клуб е трагикомично, прво доаѓа во непозната лига, второ е многу млад, 19 години, вие на 19 години гледавте порничи и го дркавте на Северина :D
Трето Феликс отсуствуваше од теренот два пати по месец дена поради повреда.
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.453
Поени од реакции
5.435
Ако не тролате евентуално за Феликс тогаш да одите на преглед кај матичниот утре температура да ви мери :)
Јас бев против тоа да се фрлат 120 мил за 19 годишен играч од Португалска лига со една сезона изиграна ама тоа се веќе други ствари и друга тема на муабет.
Ама да го деградираш талентот на Феликс и да го означиш со ФЛОП по првата сезона во новиот клуб е трагикомично, прво доаѓа во непозната лига, второ е многу млад, 19 години, вие на 19 години гледавте порничи и го дркавте на Северина :D
Трето Феликс отсуствуваше од теренот два пати по месец дена поради повреда.
<3 Севе <3

извинете за оф топик, продужете со муабет.
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Ако не тролате евентуално за Феликс тогаш да одите на преглед кај матичниот утре температура да ви мери :)
Јас бев против тоа да се фрлат 120 мил за 19 годишен играч од Португалска лига со една сезона изиграна ама тоа се веќе други ствари и друга тема на муабет.
Ама да го деградираш талентот на Феликс и да го означиш со ФЛОП по првата сезона во новиот клуб е трагикомично, прво доаѓа во непозната лига, второ е многу млад, 19 години, вие на 19 години гледавте порничи и го дркавте на Северина :D
Трето Феликс отсуствуваше од теренот два пати по месец дена поради повреда.
Никој не го деградира талентот на Феликс ама логично е кога купуваш играч од 120 милиони да очекуваш веднаш да има импакт во тимот, 19 години имал, на 19 години Мбапе знаеш што има направено? Кога Реал го купи Винисиус за 45 милиони уште незаигран го прогласи за флоп ама затоа Феликс ќе треба да го чекаме да заигра како што треба во наредните 5 години.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
8.554
Поени од реакции
13.885
Ако не тролате евентуално за Феликс тогаш да одите на преглед кај матичниот утре температура да ви мери :)
Јас бев против тоа да се фрлат 120 мил за 19 годишен играч од Португалска лига со една сезона изиграна ама тоа се веќе други ствари и друга тема на муабет.
Ама да го деградираш талентот на Феликс и да го означиш со ФЛОП по првата сезона во новиот клуб е трагикомично, прво доаѓа во непозната лига, второ е многу млад, 19 години, вие на 19 години гледавте порничи и го дркавте на Северина :D
Трето Феликс отсуствуваше од теренот два пати по месец дена поради повреда.
Не можам да се замарам да ти објаснувам сега и онака нема да сфатиш. Трескаш глупости на кило, можам сите реченици да ти ги демантирам, ама пак ќе си продолжиш иста песна, не вреди :)
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.598
Поени од реакции
5.102
Јас пре премногу очекував од Феликс, според тоа што го играше у Португал.
Како друг чоек да е сега у Атлетико...
Можда му тежи цената и очекувањата ако е кисле :)
Али што му се дешава само он си знае. Ете предност му е што е млад, па има некоја година плус да се докаже.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom