Секс...

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Секој со своите фетиши... и ништо не треба да ве зачудува. Во овај дигитализиран свет, со ваков пристап и размена на информации, и со вакво влијание од западот кон истокот и обратно... тинејџерите од новава генерација на некој начин излегуваат од долгогодишната транзиција, еволуираат.. и за мене е сосем нормално да си ги остваруваат своите фетиши во рамки на нормалата. Додека во сексот со сите негови варијанти, алатки, итн итн... улогата е играат машко и женско, кај мене е сосем океј.
Е сеа светов си има и друго ниво како ЛГБТ заедниците.. што кај нас е сеуште табу тема, и тука веќе станува тесна таа црвена линија. Го респектирам нивното право да си прават што сакаат, но тие браковите со можности за "одгледување" деца малку ме загрижуваат. Не навлегувам во детали, едноставно сум против тоа.
 
Последно уредено:

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
zdravo decki Слика6697[1].jpg imam edno Picture 192.jpg prasanje do vas Picture 639.jpg AMAN-koga ke docekam edno vakvo prasanje od nov clen
- jas i deckomi taze zemeni i vseleni vo nov stan,sme ljubiteli na vakvo nesto vezeno,pleteni,cickano,stirkano,kako od vremeto na nasite babi.
- Dali nekoj od vas moze da ni pomogne za vakvi izrabotki i semi da si gi napravime sami. Ve molam za sovet.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.794
Секој со своите фетиши... и ништо не треба да ве зачудува. Во овај дигитализиран свет, со ваков пристап и размена на информации, и со вакво влијание од западот кон истокот и обратно... тинејџерите од новава генерација на некој начин излегуваат од долгогодишната транзиција, еволуираат.. и за мене е сосем нормално да си ги остваруваат своите фетиши во рамки на нормалата. Додека во сексот со сите негови варијанти, алатки, итн итн... улогата е играат машко и женско, кај мене е сосем океј.
Е сеа светов си има и друго сексуално ниво како ЛГБТ заедниците.. што кај нас е сеуште табу тема, и тука веќе станува тесна таа црвена линија. Го респектирам нивното право да си прават што сакаат, но тие браковите со можности за "одгледување" деца малку ме загрижуваат. Не навлегувам во детали, едноставно сум против тоа.
у пичку матер, еден нормално да одговори
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.423
Поени од реакции
19.540
И Никола сака прс у гс, ама срами се да признае. :icon_mrgr:

Да имаш прс у гс е најоргинал опис за муабет "исто е ама не е исто".

Прва варијанта е сака да доживи јак ге тачка оргазам,што е и најверојатна.

Фтора варијанта сака да праи дабл пенетрејшен а не може,па затој сака на њега да му праиф,да ебе сс прс у гс.

Трета варијанта е можда му дува промаја и нејке да настине,па сака да му биде затфорен аналан отфор.

Четфрта варијанта е тој дека он може сака да биде педер па да напраи едну генералну пробу сс прс,па после сс два,па антипреспирант или нешто слично,па тк да седне на кур.

ps.Знам дека е гз, ја си гу пишују гс.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.704
Поени од реакции
9.540
Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
....I mu pikna li prst vo gazot, sto bidna!?
:pos::pos::pos:..
 

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
И Никола сака прс у гс, ама срами се да признае. :icon_mrgr:

Да имаш прс у гс е најоргинал опис за муабет "исто е ама не е исто".

Прва варијанта е сака да доживи јак ге тачка оргазам,што е и најверојатна.

Фтора варијанта сака да праи дабл пенетрејшен а не може,па затој сака на њега да му праиф,да ебе сс прс у гс.

Трета варијанта е можда му дува промаја и нејке да настине,па сака да му биде затфорен аналан отфор.

Четфрта варијанта е тој дека он може сака да биде педер па да напраи едну генералну пробу сс прс,па после сс два,па антипреспирант или нешто слично,па тк да седне на кур.

ps.Знам дека е гз, ја си гу пишују гс.
Не бе зш да се срамам.. едноставно не ми е кејф. Е сеа ако женами сака да проба, може... само да не и стане навика :icon_mrgr:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.794
Ние сме толку утепани, како народ и земја, што уште долго време паровите ќе се срамат личната сексуална експресија меѓусебно да си ја споделуваат и ќе имаат, мање-више, несреќен или монотон сексуален живот.

Не губете време и зборете отворено за секс со партнерот.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.736
Ние сме толку утепани, како народ и земја, што уште долго време паровите ќе се срамат личната сексуална експресија меѓусебно да си ја споделуваат и ќе имаат, мање-више, несреќен или монотон сексуален живот.

Не губете време и зборете отворено за секс со партнерот.
Јас не сакам на отворено секс, многу комарци годинава.
 
Член од
23 декември 2018
Мислења
112
Поени од реакции
276
Здраво дечки имам едно прашање до вас...мојот партнер за време на секс побара од мене да му пикнам прст во газот и тоа малце ме загрижува.Дали некој од вас доживеал вакво нешто ве молам за совет.
Никаков проблем, само да не му се ареса и да му стане навика...
 

Darling

High Value
Член од
5 јуни 2009
Мислења
13.242
Поени од реакции
27.584
Ние сме толку утепани, како народ и земја, што уште долго време паровите ќе се срамат личната сексуална експресија меѓусебно да си ја споделуваат и ќе имаат, мање-више, несреќен или монотон сексуален живот.
Siguren si deka se sramat?
Nikogas porano nemalo pogolema shansa da naletas na cicka ili penis u sandache, prosledena so seksi fantaziranja.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Siguren si deka se sramat?
Nikogas porano nemalo pogolema shansa da naletas na cicka ili penis u sandache, prosledena so seksi fantaziranja.
Дај сподели некоја цицка ако си добила инбокс па може и некој текст да се позезаме.
 

Půtîñöt

Претседател
Член од
2 април 2020
Мислења
733
Поени од реакции
496
Замисли ти го пикаш прстот она прднува или ја фаќа брзиот ау, лошо искуство. Затоа нека не пие млеко пред "прстот у гз" пикање
 

Kajgana Shop

На врв Bottom