Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Izgleda si se ti pogubio malo ,juce sam napisao da dijelim 4 liste sa jednog servera i sve ti pozadi ljepo pise kad je kvota ispunjena napisao sam ,ti si se javio kasnije vec.Iako svi koji su se javili dobili su liste al drugacije evo jos i sad ih saljem mozda bi i ti dosao na red ,sad definitivno si sve rekao o sebi sa gore postom tako da adio .I niko nije nije mene napustio zena i familija svi su na kupu.A bogme i forum funkcionira bezprekorno ,a ekipa mrak decki za skinut kapu do poda,necu u detalje hahaah.
Автоматски споено мислење:


Nisi ti trazio listu nego jedno objasnjenje koje ti nazalost nemogu ispunit
Автоматски споено мислење:


62 se javila do danas ludnica hahahah
Автоматски споено мислење:

Tako sve je podijeljeno pm prazan vidimo se mozda kojom prilikom adio :pijanco: :angel:
Ne salji nikome ništa, imas na svoj forum kome slati, odje je čovjek samo dobar ako se ne ponaša normalno i ako se uvlači u dupe, od tih 62 zahtjeva za listu 60 njih je mozda na neki način protiv tebe a vecina i kad mu posaljes listu nece ni hvala da napiše,
Ja sam se lično razocarao na dosta kolega sa dva naša foruma dje sam u vip_u, znaju oni koji su to jer su svakodnevno odje na ovom forumu.
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Izgleda si se ti pogubio malo ,juce sam napisao da dijelim 4 liste sa jednog servera i sve ti pozadi ljepo pise kad je kvota ispunjena napisao sam ,ti si se javio kasnije vec.Iako svi koji su se javili dobili su liste al drugacije evo jos i sad ih saljem mozda bi i ti dosao na red ,sad definitivno si sve rekao o sebi sa gore postom tako da adio .I niko nije nije mene napustio zena i familija svi su na kupu.A bogme i forum funkcionira bezprekorno ,a ekipa mrak decki za skinut kapu do poda,necu u detalje hahaah.
Автоматски споено мислење:


Nisi ti trazio listu nego jedno objasnjenje koje ti nazalost nemogu ispunit
Автоматски споено мислење:


62 se javila do danas ludnica hahahah
Автоматски споено мислење:

Tako sve je podijeljeno pm prazan vidimo se mozda kojom prilikom adio :pijanco: :angel:
Ma svi ovde znaju da meni nije potrebna lista. Radi se o tome da si isti kakvog te se i secam kada sam pocinjao sa iptv bezobrazan , naduven arogantan samo bi ti da znas znanje ili sa ga ukrades od nekoga koji je bolji od tebe pa da ga onda zajebes kao sto si uradio sa scriptom za storm pre tri godine.Nista, zivot ide dalje

Fukavac hvala na listi nisi trebao ali opet kazem hvala od srca
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Opet mi sviraj,ko za bećara,
Nazdravi samnom,sjedi za stol.
Na srcu tuga,sve mi razara
Bez nje sam nitko,bez nje sam gol.

Opet mi sviraj,neka se bune
Samo me pjesma utješit zna,
Bez nje sav život,nestaje,trune
Po mene stižu,vremena zla.

Opet će bagremi cvjetati
Uz Dunav parovi šetati
Opet će sve ko po starom bit
Samo ću ja sam za stolom pit.

Opet će dunje mirisati
Opet ću pjesme joj pisati.
Samo ih ona,razumjeti zna
Njoj ih pošalji kad umrem ja.

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.388
Поени од реакции
2.831
Imaš u PP, nemoj javno ono što je lično u PP, opomenu zaradiš
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: Kuz

Kajgana Shop

На врв Bottom